FK Frýdek-Místek - FK Šumperk 6:3

10.kolo (21.10.2017) | Lískovec
FK Frýdek-Místek - FK Šumperk
6:3

Robert Schedling (trenér FM U12): V boji o čtvrté místo rozhodl začátek utkání, kdy jsme dali dvě rychlé branky. Kluky jsme se snažili na zápas co nejlépe připravit. První třetina snesla přísné měřítko, bohužel jsme z ní postupem času kvalitu ukrajovali. Výhru si ale kluci přeci jen zasloužili.

Radim Netopil (trenér Šumperku U12): Třetí porážka v sezoně a první zasloužená. Prospali jsme vstup a ve třetí minutě prohrávali 2:0. Potom jsme hru vyrovnali a měli i dvě tutovk. Bohužel jsme na konci třetiny inkasovali na 3:0. Další dvě třetiny byly remízove 2:2 a 1:1. Měli jsme i několik šancí, jak utkání zvrátit, ale to domácí měli taky. Suma sumárum, Frýdek Místek byl agresivnější a lepší v kombinaci, i v útočné fázi, a vyhrál zaslouženě. My jsme odehráli slušný zápas a nemáme se za co stydět.