MFK Karviná - FK Frýdek-Místek 1:0

19.kolo (18.4.2018) | Městský stadion
MFK Karviná - FK Frýdek-Místek
1:0

K dohrávce 19. kola jsme zajížděli k utkání do nedaleké Karviné. Hráče jsme upozorňovali, že nás nečeká vůbec snadný soupeř, který pokud drží pro ně přijatelný výsledek, tak je schopen potrápit i soupeře z vrchních pater tabulky. Po chybě naší obrany v 6. minutě jsme prohrávali 1:0 a tím jsme přinutili hráče Karviné se stáhnout. Do konce prvního poločasu jsme si přesto vytvořili několik gólových šanci, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Po důrazné domluvě v přestávce se stejný scénář opakoval i v poločase druhém. Postupně jsme soupeře přitlačili na jejich vlastní polovinu a vytvořili si dostatek šancí na to, abychom utkání otočili a zvítězili.

Lubomír Macíček (trenér Frýdku-Místku): V poslední době nás trápí početná marodka, ale na tuto nepříjemnost se nechceme vymlouvat. Utkání se dalo i za pro nás nepříznivého průběhu otočit a zvítězit.