FK Frýdek-Místek - FC Baník Ostrava 1:1

K prvnímu prvoligovému utkání nastoupili naši nejstarší dorostenci proti ostravskému Baníku. Po poločase 1:1 se už skóre do konce zápasu nezměnilo, a tak utkání skončilo spravedlivou remízou.
17.kolo (5.8.2017) | Stovky
FK Frýdek-Místek - FC Baník Ostrava
1:1

Naši nejstarší dorostenci mají za sebou premiéru v nejvyšší soutěži. Na domácím trávníku remizovali s Baníkem Ostrava 1:1. Bonusový bod pak navíc ukořistil soupeř, který v penaltovém rozstřelu zvítězil 4:2. „Dnes jsme šli do utkání s velkým odhodláním uspět. Motivaci jsme měli parádní, první prvoligový zápas, navíc v domácím prostředí a za soupeře Baník Ostrava. Prvních 20-25 minut jsme soupeře aktivní hrou dostávali pod tlak a vytvářeli si slibné situace ke vstřelení branky. K ní nám scházel větší důraz a lepší náběhy před branku soupeře. Paradoxně v době, kdy jsme měli navrch, jsme inkasovali branku. Pro vývoj utkání bylo důležité, že se nám brzy podařilo vyrovnat. Druhý poločas už nebyl z naší strany tak aktivní. Baník byl více na míči a v závěru jsme přestáli jejich dvě šance. Penaltový rozstřel je pak loterie. Baník v něm byl úspěšnější. My jsme rádi za bod, který jsme získali a bereme jej s pokorou. Za výkon, který dnes kluci předvedli, si jej určitě zasloužili. Zápas nám dnes ukázal, že máme na čem stavět,“ zhodnotil utkání trenér frýdecko-místecké U19 Radomír Hlaváč.