Archiv článkůV lednu 2023 byly zveřejněné tyto aktuality

31.1.🤍U15, U14, U13,U12 👉Víkendová příprava žáků byla stoprocentní🔥. Starší žáci zavítali do Bílovce. U15 si se svým soupeřem poradila✅ bez problémů 5️⃣:1️⃣. U14 odehrála těsnější zápas, ale také zvítězila✅ a to poměrem 3️⃣:2️⃣. Mladší žáci přivítali Púchov. U13 si poradila✅ 5️⃣:2️⃣ a U12 rovněž suverénně zvítězila✅ 6️⃣:2️⃣.
29.1.🤍U19, U17, U16💙👉Další fotbalová sobota v podání frýdeckomísteckého dorostu. U19 se utkala s rezervou Slovácka. Zápas ovšem odehrál bez opor Filipa Šponera, Denise Němce a Tomáše Kohuta, kteří se zúčastnili přípravného utkání A-týmu s druholigovou rezervou Sigmy Olomouc. Náš nejstarší dorost na svého soupeře nestačil❌ 0️⃣:3️⃣. Chuť si ovšem vylepšila U17, která Slovácko porazila✅ 3️⃣:1️⃣. Přátelské utkání odehrála také poskládaná U16 a to s Petřkovicemi. I tady přišla na účet mládežníků výhra✅ poměrem 4️⃣:3️⃣.
25.1.🤍U10💙👉Včera se přípravka U10 zúčastnila přípravného utkání s Vítkovicemi. Zápas skončil smírně 3️⃣:3️⃣. ⚽️Branky: 2x Virag, Staněk 📜Sestava: Matýsek, Krosčen, Végh, Staněk, Kowalik, Světelský, Žábenský, Virag, Krupa, Bartoš, Incedi, Dang 🎙František Végh, U10: „Kluci ročníku 2013 kategorie U10 odehráli své utkání herním systémem 7+1. Zápas byl kvalitní z obou stran, musíme pochválit všechny chlapce za dnešní zápas a také jakým způsobem se prezentují na hřišti i mimo něj.“
25.1.🤍U8💙👉Přípravka U8 se zúčastnila turnaje na Šoupalce. 𝒗𝒚́𝒔𝒍𝒆𝒅𝒌𝒚 𝒗𝒚́𝒔𝒍𝒆𝒅𝒌𝒚 FM - Vítkovice 0:6 ❌ FM - FCB 1:5 (Matyáš Hrabec) ❌ FM - Hlučín 4:7 (4x Mikuláš Stolín) ❌ FM - Vítkovice 4:5 (2x Mikuláš Stolín, Franta Chlebek, Matyáš Hrabec ) ❌ FM - FCB 0:2 ❌ FM - Hlučín 0:6 ❌ 𝒐𝒉𝒍𝒂𝒔🎙 🎙Tomáš Smichovič, U8: „Kluci i přes chladné počasí odehráli turnaj na Šoupalce. Soupeři byli Baník Ostrava, Hlučín a Vítkovice. Do zápasů se kluci snažili dát maximum a i přes inkasované góly se nezlomili a každý zápas dotáhli až do konce. Kluci byli obstojnými soupeři, ale bohužel neměli štěstí v zakončení. I přesto je chci pochválit za přístup jaký předvedli na hřišti.“
5.1.Trenéři A-týmu na stážiAni v zimní❄️ přestávce trenéři A-týmu Robert Pištěk a Marek Smrčka nelenili a ve dnech 27. až 30. 12. absolvovali stáž⚽️📃 u týmu FC Bohemians Praha 1905 a trenéra Jaroslava Veselého.👍 🎙Robert Pištěk, A-tým: „Klokani startovali zimní přípravu, která bude trvat pět týdnů a my mohli být u toho. Měli jsme možnost nahlédnout do kuchyně tradičního pražského týmu, který hrává na legendárním stadionu Ďolíček, jenž jsme si také mohli prohlédnout. Viděli jsme čtyři tréninkové jednotky na umělé trávě v tréninkovém centru Klokanů v Uhříněvsi a dvě silové tréninkové jednotky. Musím poděkovat trenéru Veselému, který byl maximálně otevřený a rovněž celému realizačnímu týmu. Odnesli jsme si hodně nových poznatků a jsme za to opravdu rádi. Děkuji také Davidu Puškáčovi, se kterým se známe již delší dobu, za zprostředkování celé akce."