Archiv článkůV únoru 2019 byly zveřejněné tyto aktuality

7.2.Muži si zahrají také s TřincemTřetiligovému áčku přibyl v seznamu soupeřů v přípravném období další zápas. Ještě než Valcíři odletí na herní soustředění do Turecka, střetnou se v pátek 22. února (10.30 h) s Třincem. Hrát se bude na hřišti okresního rivala, pro kterého to bude generálka před úvodním jarním zápasem ve F:NL.
20.2.Duel s Frýdlantem přeloženUtkání s divizním Frýdlantem n. O. se bude hrát o den později, tedy ve středu 6. března od 18 hodin.
24.2.Se Samarou až od tříPrvní utkání v Turecku proti PFC Krylia Sovetov Samara neodehrají naši A muži v pondělí od 10.00 hodin, ale až od 15.00 h (tamního času, tedy od 13.00 h středoevropského času).
24.2.Mládež má své fb stránkyVeškeré informace ohledně naší mládeže najdete nově také na oficiální facebookové stránce mládeže FACEBOOK/MLÁDEŽ. Věříme, že vám zde bude líbit a společně se budeme bavit fotbalem a podporovat naše mladé Valcíře.
28.2.S Minskem zítra už v 9 hodinTaké poslední utkání s běloruským týmem FC Luch Minsk se bude hrát v jiném čase, než bylo původně plánováno. Výkop bude v 9.00h SEČ.