Archiv článkůV červnu 2022 byly zveřejněné tyto aktuality

29.6.Změna času fanzóny!Fotbalové šipky🎯, kulečník🎱, interaktivní aréna🏟 a fotbalové zápasy v kleci🥅 – to všechno je možné vyzkoušet ve fanzónách🎪, které nabízejí zábavu pro všechny věkové kategorie. Do nich zavítají také známé osobnosti, včetně českého reprezentačního týmu do 19 let, ambasadora turnaje Jana Laštůvky či trenéra ženské fotbalové reprezentace Karla Rady👀. Fanoušci mohou do fanzón přijít vždy den před zmíněnými zápasy a také v den utkání. Ve Frýdku-Místku bude nachystána v sobotu 2. července od 13:00 do 19:00 a v neděli 3. července od 9:00 do 17:30. Na stadionu Stovky sečeský tým představí v neděli 3. července od 17:30 v posledním utkání základní skupiny proti Itálii.
28.6.V MSFL proti Vítkovicím!Výkonný výbor Fotbalové asociace České republiky přijal převod práv a povinností z FC Vratimov a.s. na MFK VÍTKOVICE z.s. Ostravský celek skončil v minulé sezóně na 4. místě Divize F.
27.6.Starty bývalých hráčů v BaníkuO víkendu si pod Pavlem Vrbou za A-tým Baníku Ostrava⚽️ v přípravném zápase proti Otrokovicím (7:1) připsali start bývalí hráči mládeže Frýdku-Místku Jan Fulnek, Jan Kubala a Martin Hrubý😲👍👌. Další ukázka fantastické práce trenérů v našem klubu.
25.6.Přípravka U10 skončila sedmáO víkendu 18 - 19. 6. se kluci z U10 zúčastnili mezinárodního turnaje v Třebíči kde po bojovných výkonech v silné konkurenci obsadili 7. místo. Na své cestě dokázali porazit České Budějovice, Třebíč nebo slovenskou Sereď. Smírně se rozešli například se Slováckem, Táborskem či Ústím nad Labem.