Archiv článkůV listopadu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.U19 / Kudláček: Škoda těsných proherZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Starší dorost přezimuje v tabulce Moravskoslezské dorostenecké ligy na šestém místě. S kapitánskou páskou vedl své spoluhráče do boje Vojtěch Kudláček. V mladém kádru jeden z nejzkušenějších a zároveň nejvytíženějších hráčů. Není tedy překvapením, že jsme si pro rozhovor, ve kterém bilancujeme první část sezóny, vybrali právě lídra kabiny.
27.11.Hruška: Osobní statistika těší, přednější je týmováZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Ačkoliv mu bude na konci listopadu teprve dvacet let, patřil na podzim Jan Hruška k nejvytíženějším hráčům našeho kádru. Překvapení to ale zdaleka není, vždyť na jaře si připsal odchovanec Valcířů 11 startů v druhé lize. Hráči, který střídal posty krajního obránce a záložníka, se první část sezóny povedla také statisticky. S pěti gólovými asistencemi se stal nejlepším nahrávačem týmu. Jak hodnotí tento fakt i celý uplynulý podzim, se dozvíte v našem povídání.
25.11.Starší dorost naznačil na podzim svůj potenciálZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Tým zítřka, tak bychom mohli označit starší dorost Frýdku-Místku v letošní sezóně Moravskoslezské dorostenecké ligy. Mladý kádr dokázal na podzim naznačit, že může být v dohledné době výrazně nebezpečnější. Přezimuje se ziskem 24 bodů na šestém místě tabulky.
24.11.Přehled zápasů v týdnu od 19. do 25. 11. 2018rsPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 19. do 25. listopadu 2018.
23.11.Solidní podzim kazí jen venkovní bilanceZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Nebýt venkovní bilance čtyř bodů, mohli bychom označit podzim Valcířů v MSFL jako skvělý. Takhle nám bude muset postačit označení solidní. I přes trápení na hřištích soupeřů totiž Lipina vyválčila celkově 22 bodů a v "rozbouřené" době to znamená klidné přezimování na osmém místě tabulky.
21.11.Týmovou produktivitu ovládl na podzim VaradiZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Na uplynulý podzim Valcířů MSFL jsme se podívali pohledem individuálních statistik. Týmovou produktivitu poměrně suverénně Adama Varadi, který se stal i nejlepším střelcem. I další statistiky ovládli hráči, kteří bojovali za Lipinu minulou sezónu v druhé lize. Nejvytíženějšími hráči byli Petr Literák a Michal Švrček, nejvíce asistencí posbíral Honza Hruška.
20.11.Kubáň si zahrál proti Itálii a Rakouskuwww.repre.fotbal.cz+rsČeská reprezentace do 18 let sehrála dva přípravné zápasy. V Římě se nejprve střetla se stejně starým týmem Itálie, ve Znojmě je pak čekal zápas s Rakušany. V obou těchto zápasech nastoupil náš bývalý hráč Michal Kubáň.
19.11.Žižka: Podzim hodnotím kladněZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Valcíři za sebou mají podzimní část MSFL, přezimovat budou v tabulce na osmém místě. Je tedy čas na bilancování. A s kým jiným hodnotit podzim, než s trenérem Janem Žižkou. V našem povídání jsme probrali všechny důležité aspekty první části sezóny.
18.11.ČR 19 kvalifikaci zvládlawww.repre.fotbal.cz+rsČeští fotbaloví reprezentanti do 19 let v kvalifikaci mistrovství Evropy porazili Makedonii 2:1 a s předstihem si zajistili postup z úvodní do elitní fáze, která se hraje příští rok v březnu. Šampionát se pak v červenci uskuteční v Arménii.
18.11.V dohrávce porazila U16 Havířov rozdílem třídyFRM - HAV 5:0, 13.kolo | rsNejmladším dorostencům MFK se závěr podzimu vydařil. V domácím prostředí si svěřenci trenérů Kamila Rašky a Milana Šponera poradili s Havířovem 5:0.
17.11.Přehled zápasů v týdnu od 12. do 18. 11. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 12. do 18. listopadu 2018.
16.11.Přemysl Krpec odešel do fotbalového neberedVelice smutná zpráva zasáhla také frýdecko-místecké fanoušky.
16.11.U19 / Dudek: S bodem spokojeni nejsmePRO - FRM 1:1, 14.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Josef KratochvílF r ý d e k-M í s t e k - K poslednímu utkání podzimu staršího dorostu v Prostějově jsme se vrátili v rozhovoru s krajním záložníkem Jakubem Dudkem. Ten s konečnou remízou 1:1 příliš spokojený nebyl. Zároveň krátce ohodnotil i účinkovaní Valcířů v první části sezóny Moravskoslezské dorostenecké ligy.
15.11.Ostrák s Fukalou pomohli ČR U19 k výhřewww.repre.fotbal.cz+rsČeská reprezentace do 19 let odstartovala základní fázi kvalifikace o postup na evropský šampionát vítězstvím 2:1 nad Lucemburskem. Vítěznou trefu zařídil po přestávce kapitán David Heidenreich, který se prosadil hlavou po přímém kopu. V základní sestavě nastoupili také i dva naši bývalí hráči Tomáš Ostrák (1. FC Köln) a Michal Fukala (Sn. Liberec).
14.11.U19 / Vojvodík: Věřili jsme, že vyrovnámePRO - FRM 1:1, 14.kolo | Zdeněk PlánkaP r o s t ě j o v - Starší dorost zakončil podzim úterní dohrávkou v Prostějově, která mu nakonec přinesla bod za remízu 1:1. Trenér Roman Vojvodík samozřejmě těšilo vyrovnání čtyři minuty před koncem, ovšem vzhledem k tomu, že cíl byla výhra, spokojený s výsledkem nebyl.
13.11.Starší dorost uzavřel podzim remízouPRO - FRM 1:1, 14.kolo | Zdeněk PlánkaP r o s t ě j o v - Tříbodový cíl na závěr podzimu se našemu staršímu dorostou naplnit nepovedlo. V dohrávce 13. kola MSDL jsme naopak na půdě Prostějova museli dotahovat vedení soupeře z úvodu druhé půle. To se nám nakonec povedlo v 86. minutě, kdy dělbu bodů trefil Vojta Kudláček.
12.11.Dendis: Soupeř nás do ničeho nepustilFRM - HAV 5:0, 13.kolo | Zdeněk PlánkaD o l n í B e n e š o v - Tečka za podzimem se Frýdku-Místku nepovedla. V Dolním Benešově jsme bohužel potvrdili špatnou bilanci z venkovních hřišť a prohráli 0:2. Zápas jsme hodnotili se záložníkem Davidem Dendisem, který se krátce ohlédl i za podzimem Valcířů.
11.11.Starší dorost rozstřílel Hlučín!FRM - HLU 5:0, 15.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Stylově se s domácím prostředím rozloučili starší dorostenci. V rámci 15. kola MSFL totiž rozstříleli Hlučín 5:0! Základ k vysoké výhře položili svěřenci trenéra Vojvodíka již v první půli, kdy si vypracovali dvoubrankový náskok. Ten pak v druhém dějství ještě navýšili.
10.11.Přehled zápasů v týdnu od 5. 11. do 11. 11. 2018rsPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 5. do 11. listopadu 2018.
10.11.Podzim zakončený prohrou v D. BenešověDLB - FRM 2:0, 15.kolo | Zdeněk PlánkaD o l n í B e n e š o v - Prolomit venkovní trápení se nám v posledním podzimním utkání nezdařilo. Na hřišti Dolního Benešova rozhodlo rozmezí 16. a 18. minuty, kdy domácí vstřelili obě branky zápasu. Přezimujeme tedy s dvaadvaceti body na osmém místě tabulky MSFL.
Další stránky
12>>