Archiv článkůV březnu 2021 vyšly tyto články:

3.3.Areál Stovky, pýcha klubu takřka 50 let (1. část)zpF r ý d e k-M í s t e k – V roce 2021 uplyne již 46 let od slavnostního otevření areálu Stovky. Svatostánek Valcířů se stal za tu dobu pojmem a myslíme, že nebudeme lhát, když si získal statut legendární. Od oficiálního vzniku klubu v roce 1921 k jeho stavbě však vedla ještě dlouhá doba.
5.3.Desatero k restartu soutěží FAČRzpF r ý d e k-M í s t e k - V tento čas už měly mít naše mládežnické týmy za sebou první mistrovská utkání nového roku. Jak však víte, situace není příznivá a v nedohlednu jsou i společné tréninky. Nicméně, věřme, že se vše bude postupně zlepšovat. 2. března se na webových stránkách Fotbalové asociace České republiky objevily informace k možnému restartu soutěží ročníku 2020/21 pod hlavičkou FAČR, pokud to situace dovolí.
8.3.Fotbalové začátky stoletého klubuzpF r ý d e k-M í s t e k – Dosáhnout sta let v životě lidském, je výjimečná událost, nezanedbatelná je ale rozhodně i v životě klubovém. Roky nedávné mají mnozí fanoušci a hráči v paměti. Vzpomenout však na samotné začátky klubové historie už je z logického důvodu běhu času těžší oříšek. Zde nám může ale pomoci zlatý poklad – klubový archiv.
10.3.Noví trenéři brankářů mládežezpF r ý d e k - M í s t e k - Všichni samozřejmě nedočkavě čekáme až se situace zlepší a budeme moci opět trénovat a hrát zápasy. Až se tak stane, pustí se do práce i noví trenéři mládeže. Sportovní vedení mládeže lovilo mezi odchovanci, o naše mládežnické brankáře se tak budou starat pod vedením brankářské legendy Svatopluka Schäfera Dominik Hill a Martin Lužný. Pojďme si je představit.
12.3.Martin Lužný a Dominik Hill: Těšíme se na spolupráci!zpF r ý d e k-M í s t e k - Ve středu jsme představili nové trenérské duo brankářů mládeže. Nedalo nám to a s Martinem Lužným a Dominikem Hillem jsem pořídili také rozhovor. Odchovanci Valcířů nastínili svoje vize a především z nich šlo odpozorovat, jak jsou na novou práci natěšeni.
14.3.Michal Kubáň: Simu jsem vozil na tréninkyzp úvodní fofo: Michal Petřík/www.slavia.cz P r a h a / F r ý d e k-M í s t e k - Fotbalová Slavia momentálně zažívá velmi úspěšné období. Najdeme v ní aktuálně i lipinskou stopu. V B-týmu o sobě dává vědět odchovanec Rožnova a Frýdku-Místku Michal Kubáň. Záložník s valašskými kořeny v lednu zvítězil v klubové anketě o gól měsíce ledna a my jsme se rozhodli, že si s Michalem trochu popovídáme. A rozhovor to byl zajímavý, jeho spoluhráčem byl v jednu chvíli například i Abdallah Sima.
16.3.MFK F-M z.s. a Baník Ostrava oznamují spolupráci!klubO s t r a v a / F r ý d e k-M í s t e k - MFK Frýdek-Místek a FC Baník Ostrava jsou kluby s bohatou historií a velkou fotbalovou tradicí, nyní je bude spojovat i vzájemná spolupráce. Aktuálně na úrovni mládeže, do budoucna i s vizí kooperace v mužské kategorii.
16.3.Ostrák s Fukalou si zahrají na EURU!zp foto: Profimedia.czF r ý d e k-M í s t e k - Skvělé, odchovanci Valcířů Tomáš Ostrák a Michal Fukala se objevili v závěrečné nominaci ne Mistrovství Evropy do 21 let, které se bude konat zanedlouho ve Slovinsku a Maďarsku.
21.3.Důstojné hřiště pro Valcíře, počátky SlezanuzpF r ý d e k-M í s t e k - V úvodním dílu bohaté historie klubu jsme si připomněli úplné začátky, nyní navazujeme tam, kde jsme skončili, v roce 1928. V té době vzniká předchůdce Stovek, hřiště, které plnilo roli prvního stadionu až do sedmdesátých let. Rok 1928 je pak významný pro Slezan, datuje se k němu totiž jeho oficiální vznik.
23.3.Opustila nás duše Valcířů - František VojvodíkklubF r ý d e k-M í s t e k - S hlubokým zármutkem oznamujeme příznivcům frýdecko-místecké kopané, že nás dne 23. března 2021 navždy opustil ve věku 73 let velký srdcař, bojovník a duše Lipiny František Vojvodík. Klub vyjadřuje rodině upřímnou soustrast a hodně sil v této těžké chvíli.
29.3.Ondřej Prepsl: Stovky? Skvělí fanoušci a Franta VojvodíkLipina Ultras officialF r ý d e k-M í s t e k - Prožít v jednom klubu takřka deset let, to už není takovou samozřejmostí jako dříve. Brankář Ondřej Prepsl však k takovým fotbalistům patří. Ve Stovkách působil od roku 2008 do roku 2017. Aktuálně trenér akademie FAČR a brankář divizního Frýdlantu nad Ostravicí právě nejen na tyto časy zavzpomínal pro facebookové stránky fanoušků Ultras Lipina official.