FC Dolní Benešov - MFK Frýdek-Místek 3:3

Na úvod turnaje s názvem Letní Covid liga remizovali Valcíři v Dolním Benešově 3:3. Bonusový bod si následně připsali domácí, kteří v penaltovém rozstřelu vyhráli 4:2.
(5.6.2020) | Dolní Benešov
FC Dolní Benešov - MFK Frýdek-Místek
3:3


Komentář

Úvodní utkání v Letní Covid lize bylo vcelku bohaté na góly. V prvním poločase se lépe dařilo domácímu Dolnímu Benešovu, po změně stran naopak Valcíři mocně třígolovou ztrátu dotahovali. Jelikož duel skončil smírně 3:3, přišly na řadu pokutové kopy, ve kterých se lépe dařilo dolnobenešovským fotbalistům.

„Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. Herně jsme byli v obou půlích dominantnější,“ řekl po zápase sportovní ředitel frýdecko-místeckého A týmu Daniel Černaj. „Soupeř potrestal okénka v naší obraně, ve druhé půli už se k nám ale dostávali jen sporadicky a bylo otázkou času, kdy srovnáme, nebo nakonec ještě vyhrajeme,“ dodal.

Valcíři ve druhém poločase zásluhou dvou branek Raaba a jednoho gólu Varadiho srovnali a skutečně byli blízko triumfu. Jenže Hykel, který šel v úplném závěru sám na domácího gólmana, svou šanci neproměnil a stav tak zůstal 3:3.

Následně se kopaly ještě penalty, ve kterých Dolní Benešov vyhrál 4:2. „Tentokrát jsme nastoupili v silnějším složení, příště ale zase dostanou šanci i hráči širšího kádru,“ řekl Černaj.  

Fotogalerie

TOPlist