Archiv článkůV únoru 2018 byly zveřejněné tyto aktuality

9.2.Biolek s Krčulou slavíV pátek 9. února slaví své 27. narozeniny náš krajní obránce či záložník Matěj Biolek. Ve stejný den se narodil rovněž i Patrik Krčula, ten má 22 let. Oběma hráčům "A" týmu přejeme hlavně zdraví.
12.2.Utkání v Kroměříži zrušeno!Fanoušci pozor! Přípravné utkání mezi Kroměříží a Lipinou, které se mělo odehrát 13. února na Hané, je zrušeno! Naše Áčko tedy absolvuje pouze trénink na Stovkách. Další přípravné utkání odehrají Valcíři až v sobotu dopoledne ve Vyškově s místním klubem.
12.2.Soutěž se Sport Barem StovkySport Bar Stovky připravil pro fanoušky Lipiny, ale nejen pro ně, soutěž s názvem "Přijď, dej si něco a hraj o zajímavé ceny!" Každý, kdo utratí v termínu od 12. února do 9. března ve Sport Baru minimálně 100,- Kč, bude zařazen do losování o zajímavé ceny. Losování se uskuteční 9. března v 18:00 ve Sport Baru. Zisk, který se v tomto období vytvoří, bude použit na podporu našich mládežnických týmů. Bližší informace i o dalších akcích Sport Baru najdete na Facebookovém profilu "Sport Bar Stovky". Těšíme se na vás!
13.2.Ve středu hrajeme s HulínemPůvodně plánované přípravné utkání s Kroměříží bylo na žádost soupeře zrušeno. Valcíři přeci jen ale v týdnu zápas odehrají. Ve středu 14. února se od 12.00 h střetnou na umělé trávě v Olomouci (Andrův stadion) s šestým týmem MSFL - SK Spartak Hulín. V dresu soupeře hrají i dva nám velmi známí fotbalisté, záložník Michal Šrom a útočník Martin Vyskočil.
19.2.Hokej na StovkáchČeští hokejisté postoupili na Olympijských hrách ze základní skupiny přímo do čtvrtfinále. V něm se střetnou s lepším z dvojice USA-Slovensko. Zápas začne ve středu 21. února již ve 4:10 našeho času a my zveme všechny sportovní nadšence na společné fandění českému týmu. Své "brány" otevře Sport Bar Stovky přesně ve 4:00! Těšíme se na Vás!
20.2.S Mohelnicí už v 15.30 hodinVážení fanoušci, přípravné utkání s Mohelnicí se odehraje o něco dříve, než se původně plánovalo. Zápas s třetiligovým soupeřem bude mít tedy výkop již v 15.30 hodin.
22.2.Na semifinále opět do Stovek!Sport Bar Stovky otevírá v pátek 23. února již v 8:00. Důvodem je velkoplošný přenos zápasu českých hokejistů proti týmu olympioniků z Ruska. Přijďte společně fandit našim barvám! Pro fanoušky jsou opět připraveny snídaně za velmi příznivou cenu. Těšíme se na Vás!
28.2.Ondráček jde do VarnsdorfuBývalý středopolař Valcířů Adam Ondráček se stal zimní posilou Varnsdorfu. Třiadvacetiletý hráče se tak po dvou letech vrací na místo činu. Po angažmá ve Vítkovicích a následně u nás doplní záložní řady klubu, ve kterém s fotbalem začínal.