Archiv článkůV březnu 2019 byly zveřejněné tyto aktuality

27.3.Mikrobus na VrchovinuVyražte v neděli s A týmem na Vrchovinu. Od 15.00 hodin čeká Valcíře třetí jarní utkání, a to v Novém Městě na Moravě. Klub MFK Frýdek-Místek ve spolupráci s MLK Tours znovu pořádá zájezd. Tentokráte jsou pro fanoušky připraveny dva mikrobusy. Cena jízdného činí 300 Kč/os., odjezd bude v 10.40 h ze Stovek a po zápase je hned návrat domů. Své místo si mohou zájemci rezervovat na e-mailu: mfkfmfans@seznam.cz. Pozor!! Počet míst je omezen.
18.3.Vaclík je Fotbalista roku 2018Odchovanec frýdecko-místecké kopané, Tomáš Vaclík, ovládl 54. ročník ankety Fotbalové asociace ČR - Fotbalista roku 2018, a to se ziskem 694 bodů. Na druhém místě se letos umístil Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) a třetí byl Tomáš Souček z pražské Slavie.
8.3.S Opavou B hrajeme ve StovkáchPosledním soupeřem před startem odvetné části MSFL budou divizní fotbalisté SFC Opava B. Generálku budete moci zhlédnout na vlastní oči, mělo by se totiž hrát na hlavním stadionu ve frýdeckých Stovkách. Výkop sobotního duelu je naplánován na dopolední 11 hodinu.
5.3.Marciňa v nominaci Future U16Útočník U17 Jan Marciňa byl nominován reprezentačním trenérem na kemp ČR Future U16, který se uskuteční od 11. do 13. března v Jihlavě.
2.3.S Frýdlantem ve StaříčiValcíři si po návratu z tureckého Beleku příliš neodpočinou. Už ve středu je čeká další přípravné utkání, a to s divizním 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí. Zápas by se měl odehrát na přírodní trávě v nedalekém Staříči. Výkop je naplánován na 16 hodinu.