Archiv článků

V dubnu 2023 byly zveřejněné tyto aktuality

1.4.🤍U15 B, U13 B💙👉Rezervy žáků se v sobotu utkaly na hřišti v Lískovci s Bruntálem. Béčko starších borců slavilo výhru✅ 2️⃣:0️⃣ a dostalo se tak přes svého soupeře na druhé místo krajského přeboru. Mladší rezerva s Bruntálem prohrála❌ poměrem 1️⃣:6️⃣.
2.4.🤍ŽÁCI💙👉Starší žáci dnes přivítali Karvinou. U15 si bohužel připsala druhou porážku❌ v řadě a to poměrem 0️⃣:4️⃣. Také U14 se nepodařilo vsítit branku a prohrála❌ 0️⃣:2️⃣. Mladší žáci se střetli s Bílovcem a byla z toho gólová kanonáda. U13 zvítězila✅ jednoznačně 5️⃣:1️⃣ a U12 svého soupeře rozstřílela vysoce✅ 1️⃣1️⃣:0️⃣. Hned o čtyři góly se postaral Kuba Tarkoš.
6.4.🤍U15, U14💙👉Starší žáci dnes odcestovali k mistrovským utkání do Olomouce, kde se utkali s jednou z nejlepších akademií a to místní Sigmou. U15 těžce stíhala náskok soupeře z úvodu zápasu a prohrála❌ 2️⃣:6️⃣. U14 držela v první půli vyrovnaný stav, ale ke konci poločasu se Sigma dvakrát prosadila a nakonec z toho byla celková prohra❌ 1️⃣:5️⃣.
7.4.🤍U13, U12💙👉Velký pátek také pro naše mladší žáky. Kategorie U13 a U12 se dnes vydaly do Třince a své zápasy zvládly skvěle. U13 také díky hattricku🎩 Matyáše Staníka zvítězila✅ 6️⃣:2️⃣. Na skvělý výkon navázala rovněž U12, jenž svého soupeře porazila✅ 5️⃣:0️⃣ a v nadstavbové části 9-16 za čtyři utkání neobdržela jedinou branku🤯.
8.4.🤍DOROST💙👉Na umělé trávě se dnes dorost představil proti Znojmu. U19 bohužel nedokázala navázat na podzimní vzájemný zápas a remizovala➖ 1️⃣:1️⃣. O branku domácích se postaral David Berek, který se v závěru utkání nepříjemně zranil. U17 bohužel také nenavázala na podzimní výhru a prohrála❌ těsně 0️⃣:1️⃣. Tři body pro změnu získala rezerva dorostu, jenž zvítězila✅ v Českém Těšíně 3️⃣:0️⃣.
8.4.🤍U15 B, U13 B💙👉Rezerva žáků se dnes utkala s Krnovem. Béčko U15 i přes vedení po první půli nakonec těsně prohrálo❌ 1️⃣:2️⃣. Rezervě mladších žáků se nepodařil vstup do zápasu a rovněž prohrála❌ poměrem 2️⃣:5️⃣.
12.4.🤍U19 B💙👉V dohrávce 16. kola krajské soutěže se rezerva našeho dorostu utkala v Lískovci s Jablunkovem. Od začátku utkání udávala tempo a zvítězila✅ hladce 7️⃣:1️⃣. Nadále tak pokračuje bez ztráty jediného bodu a to s počtem 1️⃣6️⃣ výher🔥.
14.4.🤍U10💙👉Kluci ročníků 2013 dnes odehráli přípravné utkání proti mladším žákům klubu FK Staříč hrající krajskou soutěž. FK Staříč - FK FM 6️⃣:4️⃣ ❌ ⚽️Branky: 2xHenc, 2x Novotný
15.4.🤍U13, U12💙👉Dnes se mladší žáci utkali doma se Šumperkem. U13 tahala za kratší konec a nakonec prohrála❌ 3️⃣:7️⃣. Hráči U12 své spoluhráče pomstili a zvítězili✅ poměrem 3️⃣:1️⃣.
16.4.🤍DOROST💙👉Dorost se dnes vydal do Kunovic, kde na umělé trávě odehrál zápasy s rezervou Slovácka. U19 předvedla velmi dobrý výkon, ale zápas nakonec nenabídl ani jednu branku a skončil remízou➖ 0️⃣:0️⃣. Také U17 si vypracovala plno šancí, ovšem stav zápasu se pro ní nevyvíjel příliš dobře. V závěru zápasu alespoň remízu➖ 2️⃣:2️⃣ zachránili svými góly David Tomeček a Denis Rašovský. Rezerva našeho dorostu přivítala Příbor a nadále pokračuje ve stoprocentní bilanci díky výhře✅ 3️⃣:1️⃣.
16.4.🤍U15, U14💙👉Starší žáci se dnes v 1. kole nadstavby o 7-12. místo vydali do Opavy. U15 udělala obrovský krok k udržení se, neboť v Opavě zvítězila✅ 4️⃣:2️⃣. U14 se bohužel nedařilo a připisuje si další prohru❌0️⃣:3️⃣.
18.4.🤍U8💙👉V neděli si kluci z přípravky U8 za velmi krásného počasí 🌤️ zahráli proti starším holkám z naší přípravky. Střelecky se 3x prosadil Honza Haleš a Vojta Maléř. Dvě branky vstřelil Franta Chlebek a jednou se trefil Mikuláš Stolín.
18.4.🤍DOROSTENKY💙👉O víkendu se naše dorostenky utkaly s Hlubinou. Utkání nabídlo dramatický vývoj, ve kterém frýdeckomístecké děvčata ještě třicet minut před koncem vedly, ovšem nakonec prohrály❌ 5️⃣:7️⃣.
20.4.🤍U10💙👉Kluci z přípravky U10 dnes odehráli přípravné utkání na hřišti Baníku Ostrava. Celek byl rozdělen na dvě skupiny modrá🔵 a bílá⚪️. Oba týmy porazily svého soupeře✅.
22.4.🤍U19, U17💙👉Ve 23. kole MSDL se proti sobě utkala dvě mužstva, která jsou hlavními adepty na postup. Frýdeckomístečtí mladíci si v prvním půli tohoto důležitého utkání vytvořili několik šancí, ale ani jedna neskončila brankou. Ve druhé části zápasu převzala Opava iniciativu a v 75. minutě se dostala do vedení po krásném přímém kopu Matěje Krömera. V závěru utkání si Lipina vytvořila velký tlak a v 89. minutě získala pokutový kop. Ten si vzal na starost David Berek a nemýlil se. Frýdek-Místek tak s Opavou remizoval➖ 1️⃣:1️⃣ a udržel si jedenáctibodový náskok na dnešního soupeře. Každým zápasem je blíž a blíž postupu do celostátní dorostenecké ligy, která se na Stovkách hrála před pěti lety. Mladší dorost bohužel na své starší kolegy nenavázal a prohrál❌ 0️⃣:4️⃣.
22.4.🤍U15 B, U13 B💙👉Rezervy žáků zavítaly do Jablunkova. Starší žáci si se svým soupeřem poradili naprosto jednoznačně a také díky čtyř gólům Daniela Janíka zvítězili✅ 7️⃣:0️⃣. Béčko mladších žáků nastoupilo v menším počtu hráčů a podlehlo❌ 2️⃣:4️⃣.
23.4.🤍ŽÁCI💙👉Starší žáci U15 se dnes utkali se Slováckem. Bohužel nezachytili úvod utkání a i přes snahu snížit se podařilo pouze korigovat výsledek na prohru❌ 2️⃣:3️⃣. U14 se také nevyvedla první půle a prohrála❌ 0️⃣:2️⃣. Mladší žáci zavítali do Vítkovic. U13 na svého soupeře nestačila a podlehla❌ 0️⃣:4️⃣. Jediný zisk bodů si tak znovu připsala U12, která vyhrála✅ 5️⃣:2️⃣.
23.4.🤍U19 B💙👉Rezerva dorostu odehrála své utkání ve Fryčovicích. První půle sice skončila nerozhodně, ovšem ve druhé části zápasu přišel válcovenský gólostroj a zrodila se tak pohodlná výhra✅ 9️⃣:2️⃣.
27.4.🤍DOROSTENKY💙👉Minulý víkend se frýdeckomístecké juniorky střetly s Karvinou a navázaly na minulý vzájemné utkání, neboť znovu zvítězily✅ a to vysoce 🔟:0️⃣.
28.4.🤍U10💙👉Hráči z přípravky U10 se včera zúčastnili utkání okresního přeboru proti Starému Městu. ⚽️Výsledky Staré Město - FM U10 4:16✅, 5:36✅ Staré Město - FM U10+U11 4:14✅, 8:1❌
30.4.🤍ŽÁCI💙👉U15 dnes odehrála velmi důležité utkání na půdě Karviné, které zvládla díky jediné brance Tomáše Pařenicy a zvítězila✅ tak poměrem 1️⃣:0️⃣. U14 bohužel na výkon svých spoluhráčů nenavázala a podlehla❌ 0️⃣:3️⃣. Mladší žáci se dnes představili ve Vsetíně. U13 se nepovedl vstup do utkání a také díky brzké červené kartě prohrála❌ 2️⃣:5️⃣. U12 nadále potvrzuje velmi dobrou výkonnost a i dnes s přehledem zvítězila✅ 7️⃣:2️⃣.
30.4.🤍U15 B, U13 B💙👉Rezervy žáků dnes přivítaly Petřkovice. U15 B sice šla do poločasové přestávky ve vedení, ale nakonec prohrála❌ 1️⃣:2️⃣. Béčko mladších žáků remizovalo➖ a to poměrem 1️⃣:1️⃣.
30.4.🤍U19, U17💙👉Dorost se v dnešním deštivém počasí vydal do Tišnova, kde se utkal s rezervou Zbrojovky Brno. Vstup do utkání se U19 nepovedl, neboť inkasovala už ve druhé minutě. Následně ale frýdeckomístečtí mladíci převzali otěže zápasu, otočil jej a dovedli k vítěznému konci. Frýdek-Místek porazil✅ rezervu Zbrojovky 2️⃣:1️⃣ a udělal tak další krok k vytyčenému cíli🔝. Mladšímu dorostu se ovšem utkání vůbec nepovedlo. Především špatný začátek druhé půle způsobil těžkou porážku❌ 0️⃣:8️⃣.