Archiv článkůV červnu 2018 byly zveřejněné tyto aktuality

18.6.Hykel ve VítkovicíchV pondělí zahájili přípravu na další sezonu také fotbalisté Vítkovic, kteří se nakonec ve druhé nejvyšší fotbalové soutěži zachránili. Na úvodním tréninku nového kouče FCV Jiřího Balcárka se objevili i naši bývalí hráči Tomáš Hykel a Josef Celba.
18.6.Obránce Mravec do TřincePřípravu na novou sezonu ve FNL zahájili v pondělí také fotbalisté Třince. Na úvodním tréninku se trenérovi Nečkovi hlásil také střední obránce Lipiny Michal Mravec.
19.6.Áčko zahájí přípravu 25.červnaV pondělí 25. června zahájí naši třetiligoví A muži od 16 hodin přípravu na novou sezonu. Více informací ohledně přípravných zápasů, skladby realizačního týmu a také případných změn v kádru, vám přineseme v průběhu tohoto týdne.
21.6.Se Skalicí v NošovicíchPrvní přípravné střetnutí sehraje "A" tým proti slovenské Skalici. Zápas je naplánován na sobotu 30. 6. s výkopem v 11.00 hodin. Hrát se bude v nedalekých Nošovicích.
27.6.Biolek s Kovaříkem opět spoluDo přípravy s nováčkem druholigové soutěže 1. SK Prostějov se zapojili i naši dva bývalí hráči Matěj Biolek a Marián Kovařík.