Archiv článků

V srpnu 2023 byly zveřejněné tyto aktuality

22.8.🤍U11💙👉Přípravka U11 se včera utkala s mladšími žáky Staříče, se kterými si poradila✅ jednoznačně 2️⃣6️⃣:1️⃣.
20.8.🤍U19, U17💙👉Dorost včera zavítal na půdu Karviné. U19, zejména ve druhém poločase, předváděla solidní výkon potvrzený vytvořením plno šancí. Krutý výsledek❌ 0️⃣:4️⃣ tak příliš neodpovídal dění na trávníku. U17 dokázala srovnat stav po brzké obdržené brance, nicméně i tady soupeř vsítil čtyři branky a zvítězil tak 4️⃣:1️⃣.❌
20.8.🤍ŽÁCI💙👉Starší žáci se dnes utkali se Zbrojovkou Brno. Bohužel frýdeckomístečtí mladíci ani v jednom utkání nedokázali vstřelit branku. Zato mladší žáci si proti Bílovci s chutí zastříleli. U13 zvítězila vysoce 14:4 a U12 3:1.
14.8.🤍U18, U16💙👉O víkendu se kategorie dorostu U18 a U16 utkaly se Slavií Opavou. Starší dorost si vytvořil náskok v první půli a zvítězil✅ 3️⃣:1️⃣. Nejmladší dorost nenechal nic náhodě a od první minuty jednoznačně dominoval✅. Třešničkou byla 1️⃣0️⃣ branka v síti soupeře.
13.8.🤍ŽÁCI💙👉MŠK Púchov futbal - FK Frýdek-Místek mládež 1️⃣:3️⃣. ✅ I tak by se dalo zhodnotit víkendové klání žáků v kategoriích U12 až U15. 😁
12.8.🤍U19, U17💙👉Dorost se dnes utkal s Baníkem Ostrava. U19 po první půli prohrávala o dva góly, ovšem ve druhé části si vytvořila plno příležitostí. Branka už ale nepadla a frýdeckomístečtí mladíci prohráli❌ 0️⃣:2️⃣. U17 předvedla velmi dobrý výkon, který nakonec stačil na bod a to po remíze➖ 1️⃣:1️⃣.
10.8.🤍U13, U12💙👉Včera odehráli své přípravné zápasy mladší žáci. U13 si ve svém utkání sice zastřílela, ale nakonec prohrála❌ 6️⃣:9️⃣. Nejmladší žáci remizovali➖ s Interem Bratislava 4️⃣:4️⃣.
9.8.🤍U19, U17💙👉Areál Stovky dnes zažil opět nádech nejvyšší soutěže.🏆 Dorostenecká liga se vrátila do Frýdku-Místku a hned prvním soupeřem byl loňský mistr Sparta Praha. Velká dravost a disciplína přivedla U19 k obrovskému úspěchu, čímž je vítězství✅ 1️⃣:0️⃣. Jejich mladším kolegům se už výsledek nepodařil a i přes solidní výkon U17 prohrála❌ 0️⃣:6️⃣.
8.8.🤍U18, U16💙👉Kategorie dorostu U18 a U16 se včera vydaly do Kysuckého Nového Mesta. Starší hráči bohužel ve druhém poločase nepředvedli zrovna dobrý výkon a prohráli❌ 0️⃣9️⃣. To ale napravili jejich mladší kolegové, kteří potvrdili dobrou přípravu na novo sezónu a zvítězili✅ 3️⃣:2️⃣.
6.8.🤍ŽÁCI💙👉Dnešní přípravné zápasy nabídly samé výhry✅. U15 si poradila s Bílovcem jednoznačně 8️⃣:0️⃣. U14 také zvítězila a to těsně 3️⃣:2️⃣. U12 porazila Porubu 6️⃣:1️⃣.
4.8.1. kolo MOL Cupu se ZlínskemPředkolo poháru se Frýdeckomísteckým podařilo skvěle, neboť zvítězili na půdě Bílovce 3:0. Již po losování bylo jasné, že se Lipina utká s vítězem zápasu Slavičín - Zlínsko. Ten hosté zvládli poměrem 1:0. V 1. kole poháru tak Válcovny zavítají na půdu Zlínska a to v úterý 8. srpna od 18:00.
3.8.🤍MLÁDEŽ💙👉Frýdeckomístecké mládeži se opět dařilo. U16 se v rámci memoriálu V. Marečka utkala s Vyškovem, který porazila✅ jednoznačně 5️⃣:1️⃣. Starší žáci se v přátelském utkání střetli s Třincem. U15 bez obdrženého gólu zvítězila✅ 7️⃣:0️⃣. U14 si rovněž připsala vítězství✅ a to 7️⃣:2️⃣.
3.8.🤍Prázdninové odpoledne👉Včera se na hlavním hřišti stadionu Stovky🏟 uskutečnilo prázdninové fotbalové odpoledne, kterého se zúčastnili holky i kluci ročníku 2013 až 2018.📸 ‼️Pozor‼️ Příští týden se trenéři Fotbalového klubu Frýdek-Místek těší na další talenty🤙. Prázdninové fotbalové odpoledne pokračuje v pondělí 7. a středu 9. srpna📅 vždy od 16:30 do 17:45.⏰
2.8.🤍DOROST💙👉Netradičně v pondělí odehrál náš dorost generálky na úvodní kolo celostátní dorostenecké ligy. U19 si připisuje vítězství✅ nad regionálním rivalem z Třince 3️⃣:1️⃣. U17 zvítězila vysoce✅ 6️⃣:0️⃣.
1.8.🤍VÝSLEDKY💙👉Minulý víkend odehrála naše mládež několik přípravných zápasů. U18 remizovala➖ s Valašským Meziříčí 3️⃣:3️⃣, zatímco jejich mladší kolegové z U16 zvítězili✅ 3️⃣:2️⃣. Mladší žáci zavítali do Kysuckého Nového Mesta. U13 si přivezla vysokou výhru✅ 1️⃣3️⃣:0️⃣. U12 prohrála❌ těsně 2️⃣:3️⃣.