Archiv článkůV září 2017 byly zveřejněné tyto aktuality

27.9.S Olympií hrajeme 9. říjnaPo domluvě obou klubů schválila LFA v úterý 26. září termín odloženého utkání mezi Frýdkem-Místkem a Olympií Praha, které bylo odloženo kvůli nezpůsobilému terénu. Zápas se odehraje během reprezentační přestávky, nikoli však v sobotu, ale netradičně v pondělí 9. října od 15.30 hodin na stadionu ve Stovkách. "Chtěli jsme se s Olympií dohodnout na sobotě 7. října odpoledne. Bohužel, soupeři tento termín nevyhovoval. Proto tedy to netradiční pondělí," vysvětlil pro náš web člen představenstva MFK Frýdek-Místek, a.s., Libor Koval a dodal: "I přes tento netradiční čas věříme, že naši fanoušci dorazí na stadion a nenechají si ujít premiéru nových trenérů na lavičce Lipiny. Stejně tak věříme, že začátek nového pracovního týdne zpříjemníme všem divákům vítězstvím."
26.9.Asistent Marek Čech otcemAsistentu trenéra A týmu Marku Čechovi se narodila dcera Anita (51 cm, 3.8 kg). Marku, blahopřejeme!!
26.9.Kalvoda povede HoliciKrize olomouckého týmu 1. HFK Olomouc (MSFL) přinutila vedení klubu ke změně na trenérském postu. Kouče Romana Sedláčka tak po vysokých porážkách s Hradcem 1:8 a Líšní 1:7 střídá na lavičce náš bývalý trenér Leoš Kalvoda.
24.9.Přípravka U8 postoupilaMladí fotbalisté Lipiny (U8) využili domácího prostředí, kde se díky svým výkonům kvalifikovali na závěrečné finále Ondrášovka Cupu. To se hraje v termínu od 9. do 10. června 2018.
23.9.Muži sehráli modelové utkáníJelikož mistrovský duel s Olympií byl odložen, sehráli A muži modelové utkání, ve kterém se proti sobě postavily týmy Oranžových a Zelených.Z výhry 1:0 se radovali nakonec Zelení, když se do černého trefil Velička.
22.9.Utkání s Olympií odloženoV pátek v odpoledních hodinách po prohlídce hrací plochy bylo konstatováno, že i s ohledem na předpověď počasí, která není příznivá, se zápas mezi Lipinou a Olympií Praha odkládá, v této chvíli na neurčito. O novém termínu zápasu vás budeme informovat.