Archiv článků

V září 2023 byly zveřejněné tyto aktuality

1.9.🤍DOROST💙👉Po noční bouřce⛈ se dnes blýskalo⚡️ také na hřišti v areálu Stovky.🏟 Hned dvakrát to byl Jehor Andrijak, který kategorii U19 zařídil vítězství✅ 2️⃣:0️⃣ nad Sigmou Olomouc. Kromě něj exceloval i jeho krajan🇺🇦, brankář Arsenij Vavško, jenž si připsal druhé čisté konto ze čtyř odehraných zápasů.🔥 Mladším kolegům z U17 se už tolik nedařilo a i přes vstřelenou branku ve druhé půli prohráli❌ 1️⃣:6️⃣.
3.9.🤍DOROST💙👉Frýdeckomístecká U19 se znovu vyznamenala. Již ve 13. minutě poslal Valcíře do vedení z pokutového kopu Filip Hlosta😎. O dvě minuty posléze zvýšil náskok Jehor Andrijak🔥. Ve 22. minutě sice soupeř snížil, ale v 83. minutě potvrdil druhé vítězství v řadě Danil Maksymčuk😊. Frýdek-Místek porazil Slovácko✅ 3️⃣:1️⃣ a v průběžné tabulce nedohraného kola se vyšvihl na 3. pozici🥉 nejvyšší dorostenecké ligy❗️🤯 U17 se sbírat body zatím příliš nedaří. Na Slovácku i přes dobrý výkon prohrála❌ 0️⃣:2️⃣.
4.9.🤍DOROST💙👉Kategorie dorostu U18 a U16 čekaly minulý týden dva zápasy. Nejprve se v průběhu týdne utkaly se Starou Bělou a odvezly si dvě vítězství✅. O víkendu zavítaly do Darkoviček, kde si mimo plného počtu bodů odvezly také dvě čistá konta✅. Velmi vydařený víkend frýdeckomísteckých fotbalistů v krajském přeboru.😇
4.9.🤍ŽÁCI💙👉Starší žáci o víkendu přivítali rivala z Ostravy. U15 sice vstoupila do utkání fantasticky a vytvořila si dvoubrankový náskok⚽️, ovšem následně úřadoval pouze soupeř a Valcíři prohráli❌ s Baníkem 2:5. Mladším kolegům se dařilo do šedesáté minuty hrát vyrovnanou partii♟, ovšem následně se ostravští hráči rozstříleli a zvítězili❌ 7:0. Také U13 se utkala v dohrávce s Baníkem, kterému podlehla❌ 3:12. O víkendu už ale brala plný počet bodů🔥 díky vítězství✅ 6:2 nad Šumperkem. Nejmladším žákům uteklo utkání se Šumperkem v závěru a prohráli❌ 2:3.🤨
6.9.🤍U11💙👉Kategorie U11 odehrála v rámci týdenního cyklu přípravné utkání proti klukům Třince, které zvládla✅ jednoznačně 1️⃣0️⃣:2️⃣.
7.9.🤍U9💙👉Včera se naši kluci z kategorie U9 střetli se starší přípravkou Metylovic a Janovic. FM - Metylovice 6️⃣:9️⃣ (2x Michna, Rašner, Matýsek, Krutil, Špernoga FM - Janovice 2️⃣:4️⃣ (Špernoga, Krutil)
10.9.🤍ŽÁCI💙👉Všechny kategorie žáků se v sobotu utkaly s Karvinou. Ti nejstarší prohráli těsně 1:2. U14 po týmovém výkonu remizovala 1:1. U13 svého soupeře smázla 10:2. Nejmladší prohráli 0:4.
10.9.🤍DOROST💙👉Kategorie dorostu U18 a U16 se ve Staříči utkaly s Petřkovicemi. V utkání starších kluků padla jediná branka, o kterou se postaral Williams Yikat a Valcíři zvítězili✅ 1:0. U16 opět předvedla excelentní výkon a vyhrála✅ vysoce 11:0. V prvních pěti utkáních navíc neobdržela ani jedinou branku.🔥
11.9.🤍U11💙👉Kategorie U11 odehrála v pondělí 2. kolo mladších žáků proti Finstalu Lučina, kterou porazila✅ 8️⃣:5️⃣.
11.9.🤍U9💙👉Přípravka U9 se v úterý utkala v přípravném zápase s Hlučínem. Ten dokázala porazit✅ poměrem 15:13.
19.9.🤍U9💙👉Přípravka U9 se minulou středu zúčastnila Planeo Cupu. ⚽️Výsledky: FM - Vítkovice 1:8❌ (Hrabec) FM - Poruba 10:3✅ (4x Hrabec, 3x Novotný, 2x Haleš, Maléř) FM - Polanka 6:2✅ (3x Novotný, 2x Kalus, Hrabec) FM - Havířov 4:7❌ (Růžička, Haleš, Maléř, Kalus) FM - Třinec 8:4✅ (5x Kalus, Hrabec, Mika, Novotný)
26.9.🤍DOROST💙👉Naprostá fantazie se o víkendu odehrála na Stovkách. U19 ve vypjatém utkání dokázala porazit✅ Zlín 1:0, když se v 90. minutě střelou z dálky prosadil Jehor Andrijak. Ještě o větší překvapení se postarala U17, která otočila celé utkání během pěti minut, kdy vstřelila tři góly a zvítězila nad✅ Zlínem 4:3. Velmi dobře si vedla také kategorie U18, která vyhrála✅ nad Frenštátem jednoznačně 7:1. První ztracené body má za sebou U16, neboť remizovala➖ s Frenštátem 1:1.
26.9.🤍ŽÁCI💙👉Starší žáci se o víkendu představili na půdě Hodonína. U15 se ovšem nepovedlo vstřelit ani jednu branku a prohrála❌ 0:4. Své starší kolegy zastoupila U14, když otočila utkání a vyhrála✅ 2:1. U13 si znovu vedla skvěle a porazila✅ Přerov 5:2. U12 díky čtyřem brankám Olivera Gladiše remizovala➖ s Přerovem 4:4.
29.9.🤍DOROST💙👉Ve státní svátek vyrazil ligový dorost do dalekých Českých Budějovic. U19 po špatném výkonu prohrála❌ 1️⃣:6️⃣. U17 bohužel nedokázala stáhnout náskok soupeře z úvodu utkání a podlehla❌ 2️⃣:4️⃣.
29.9.🤍ŽÁCI💙👉Také frýdeckomístečtí žáci o svátku odehráli svá utkání. U15 si připsala druhé vítězství v letošní sezóně, když na půdě Zlína vyhrála✅ 3:0. U14 drží čtyřzápasovou neporazitelnost. Se Zlínem remizovala➖ 1:1. U13 svému soupeři z Olomouce nadělila✅ dvojciferný výsledek 11:4. Velmi dobře si vedla taká kategorie U12, která vyhrála✅ 6:2.