Archiv článků

V březnu 2023 vyšly tyto články:

31.3.V neděli proti rezervě SlováckaSLB - FRM 2:1, 22.kolo | Michal RaškaFrýdeckomístecký válec se rozjel a nyní jej čeká těžký duel proti rezervě Slovácka. Béčko Uherského Hradiště se nachází na pátém místě s počtem 34 bodů. Lipina se díky dvěma výhrám v řadě posunula na devátou pozici s 26 body. Na podzim brali hosté tři body po výhře 2:1. Výkop utkání je v neděli 2. dubna od 10:15 na hřišti v Kunovicích.
27.3.Přehled zápasů - 13. týdenMichal RaškaV týdnu 27. 3. - 2. 4. se naši muži utkají s rezervou Slovácka. Dorost už v pátek přivítá Třinec, zatímco rezerva Jablunkov. Starší žáci se v neděli střetnou s Karvinou. Mladší poměří v Lískovci síly s Bílovcem. Rezervy žáků se utkají s Bruntálem.
25.3.Druhá výhra v řaděFRM - HRN 2:0, 21.kolo | Michal RaškaVe 21. kole Moravskoslezské fotbalové ligy se Válcovny po dlouhé době představily v mistrovském utkání před domácími diváky a to proti Hranicím. První poločas sice branku nepřinesl, ovšem v 65. minutě otevřel skóre po skvělém signálu Tomáš Hykel a o dvě minuty později potvrdil výhru Dominik Konečný. Lipina zvítězila 2:0.
23.3.Na jaře poprvé doma. Přijedou HraniceFRM - HRN 2:0, 21.kolo | Michal RaškaVe 21. kole Moravskoslezské fotbalové ligy se Frýdek-Místek konečně představí na domácí půdě. Vstup do jarní části se Lipině sice nevydařil, ovšem ve druhém utkání přivezla všechny body z Nového Města na Moravě. V sobotu 25. března tak přivítá Hranice, které se nacházejí na 11. místě s 23 body. Tudíž se stejným počtem jako Válcovny. Úvodní výkop v 15:00 hodin.
21.3.Přehled zápasů - 12. týdenMichal RaškaV týdnu 20. 3. - 26. 3. se naši muži představí poprvé na domácí půdě a to proti Hranicím. Dorost zavítá k důležitému utkání s rezervou Baníku Ostrava. Rezerva dorostu se utká s Frýdlantem nad Ostravicí. Také starší žáci se střetnou s Baníkem, zatímco mladší přivítají Přerov. Béčka žáků odjedou do Bohumína.
20.3.Opustil nás Ján BarčákMichal RaškaV minulých dnech nás zastihla smutná zpráva. V 75 letech opustila tento svět jedna z legend frýdeckomísteckého fotbalu pan Ján Barčák.
19.3.Válcovny si odvezly tři body!VRC - FRM 0:1, 20.kolo | Michal RaškaVe 20. kole Moravskoslezské fotbalové ligy zavítal Frýdek-Místek do Žďáru nad Sázavou, kde se na umělé trávě utkal s Novým Městem na Moravě. Utkání nakonec přineslo pouze jednu branku, kterou vstřelil v 50. minutě z pokutového kopu Tomáš Hykel. Válcovny tak uspěly nad tímto týmem již potřetí v řadě. Do zápasu zasáhla také nová posila. Osmnáctiletý Maxim Obuch přišel na hostování do konce sezóny z Baníku Ostrava.
17.3.Lipina se utká s Novým Městem na MoravěVRC - FRM 0:1, 20.kolo | Michal RaškaVstup do jarní části MSFL se Frýdku-Místku příliš nepodařil, jelikož prohrál na půdě rezervy Zlína. Následující zápas s Hlučínem byl odložen z důvodu úmrtí v kádru soupeře. V neděli 19. března se tak Válcovny utkají s Novým Městem na Moravě, které na podzim porazily 3:1. Výkop v 10:00 hod.
13.3.Přehled zápasů - 11. týdenMichal RaškaV týdnu 13. 3. - 19. 3. zavítají naši muži do Nového Města na Moravě. Dorost přivítá HFK Olomouc. Starší žáci se utkají doma s Jihlavou, zatímco mladší žáci se představí na půdě HFK Olomouc.
6.3.Přehled zápasů - 10. týdenMichal RaškaV týdnu 6. 3. - 12. 3. začne dorost jarní část na půdě Zlína s místní rezervou. Starší žáci zavítají k mistrovským zápasům do Prostějova. U14 ještě v průběhu týdne odehraje generálku s Popradem. Mladší žáci v přípravných zápasech změří síly s Kysuckým N. M. a rezerva starších žáků odehraje přátelské utkání v Brušperku.
6.3.Zápas s Hlučínem odložen!Michal RaškaNa první mistrovské utkání v novém roce na domácí půdě si frýdeckomístečtí hráči a fanoušci budou muset ještě počkat. Zápas 19. kola s Hlučínem je totiž z důvodu úmrtí hráče soupeře odložen na 5. dubna v 16:30 hodin. Válcovny se tak v nejbližším utkání představí 19. března v Novém Městě na Moravě.
5.3.Válcovny na rezervu Zlína nestačilyZLB - FRM 3:0, 18.kolo | Michal RaškaV prvním jarním mistrovském utkání se Frýdek-Místek střetl s rezervou Zlína. Domácí celek vedl po poločase 2:0 díky penaltám Silného. Ve druhé části skóre navýšil Kovinič a Lipina si tak odvezla prohru 0:3. Po úderu do hlavy navíc zkolaboval Marek Kostka. Příští zápas odehrají Válcovny doma 11. března s Hlučínem.
3.3.První mistrovský zápas jarní části proti rezervě ZlínaZLB - FRM 3:0, 18.kolo | Michal RaškaPo dlouhých více než třech měsících tady máme zpět Moravskoslezskou fotbalovou ligu. Válcovny se v prvním mistrovském zápase v novém roce utkají s béčkem Zlína. To se aktuálně na 14. pozici s devatenácti body. Frýdek-Místek je na 11. místě s bodem navíc. Úvodní výkop je v neděli 5. března od 10:30 hodin.
2.3.Robert Pištěk: Lepší výkony se střídaly s těmi horšímiMichal RaškaZimní příprava je minulostí, neboť už v neděli se Válcovny utkají na půdě rezervy Zlína. Robert Pištěk se před prvním mistrovským utkáním v novém roce rozpovídal o hodnocení přípravy, nových posilách a ambicí na jarní část sezóny.