Archiv článkůV květnu 2024 vyšly tyto články:

1.5.Vedoucí rezerva Baníku odjela s výhrouFRM - OSB 0:1, 33.kolo | Michal RaškaNa prvního máje se ve Stovkách utkaly Válcovny s lídrem tabulky rezervou Baníku Ostrava. Domácí trenér Martin Šrámek dnes postrádal pár hráčů, kteří kvůli hostování z Baníku nemohli nastoupit. Krásná návštěva 782 diváků viděla jedinou branku, o kterou se postaral hostující Tomáš Sirotek. Ostravské béčko si tak odvezlo tři body a upevnilo svou vedoucí pozici v tabulce. Lipina klesla na 9. místo. Už v sobotu zavítají Valcíři do Hlučína.
2.5.Náročný program zakončíme v HlučíněHLU - FRM 3:2, 26.kolo | Michal RaškaVe 26. kole zavítají Válcovny na půdu Hlučína. Ten se aktuálně nachází na 6. místě s pětibodovým náskokem na devátou Lipinu. Vzájemné utkání na podzim skončilo smírně 1:1. Utkání začíná v sobotu 4. května od 18:00.
5.5.Na Hlučín jsme výsledkově nestačiliHLU - FRM 3:2, 26.kolo | Michal RaškaV sobotní podvečer 26. kola zavítaly Válcovny do Hlučína. Vstup do utkání se nám povedl po brance Bialka, ovšem soupeř utkání otočil ještě do poločasové přestávky. Ve druhé půli domácí přidali jednu branku, stejně jako si další zásah připsal Bialek. Frýdek-Místek tak podlehl 2:3. Příští týden zavítá na Stovky Start Brno.
7.5.Přehled zápasů - 19. týdenMichal RaškaV týdnu 6. 5. - 12. 5. se muži střetnou na Stovkách se Startem Brno. Ligový dorost se ve středu utká s Karvinou a o víkendu přivítá Duklu. Krajský dorost čeká Frenštát. Starší žáci se představí proti Baníku, mladší se Slováckem.
8.5.Do Frýdku zavítá Start BrnoFRM - STB 1:0, 27.kolo | Michal RaškaVe 27. kole se Frýdek-Místek střetne v domácím prostředí proti Startu Brno. Ten se nachází na 11. místě s jednobodovou ztrátou na deváté Válcovny. Podzimní vzájemný zápas skončil výhrou Lipiny 2:1. Utkání začíná v sobotu 11. května od 16:30 hod.
11.5.Start odjel s prázdnouFRM - STB 1:0, 27.kolo | Michal RaškaVe 27. kole přivítaly Stovky Start Brno. 287 diváků vidělo jedinou branku, o kterou se postaral kapitán Michal Velner. Stejně jako na podzim tak Lipina brala tři body. V příštím utkání zavítají Frýdeckomístečtí do Bohunic.
13.5.Přehled zápasů - 20. týdenMichal RaškaV týdnu 13. 5. - 19. 5. čeká muže zápas v Bohunicích. Ligový dorost odjede k velmi důležitému utkání o záchranu do Mladé Boleslavi. Krajský dorost přivítá Kobeřice. Starší žáci se nejprve v průběhu týdne utkají se Slováckem a posléze s Karvinou. Na mladší čekají Vítkovice.
17.5.V sobotní dopoledne s BohunicemiTBO - FRM 0:4, 28.kolo | Michal RaškaSezóna se pomalu blíží ke svému konci, ale ještě je před námi pár zápasů. Válcovny se ve 28. kole představí na půdě Bohunic. Ty se nacházejí na posledním 18. místě, ovšem naposled zvládly zápas proti Frýdlantu n. O. a stále jsou ve hře o záchranu. Lipina je momentálně na 9. pozici. Utkání začíná v sobotu 18. května od 10:15 hod. Zároveň fanoušky informujeme, že se následující domácí utkání proti Hranicím odehraje v neděli 26. května!
19.5.Čtyři góly v BohunicíchTBO - FRM 0:4, 28.kolo | Michal RaškaVálcovny v sobotu zavítaly na půdu posledních Bohunic. První poločas ještě branku nepřinesl, ale ve druhé přišla frýdeckomístecká smršť. Po brankách Velner, Neumann, Janjuše a vlastním gólu soupeře vyhrála Lipina vysoce 4:0. Už ve středu se Frýdek-Místek představí na půdě Třince.
20.5.Ladislav Kubalák oslavil 80 let!Michal RaškaBývalý obránce Válcoven Ladislav Kubalák, který nastoupil v 1. lize ke 26 utkáním, oslavil před pár dny významné životní jubileum – 80 let. Jménem klubu mu srdečně přejeme vše nejlepší, zejména pevné zdraví a mnoho radostných chvil na Stovkách.
20.5.Středeční derby v TřinciTRI - FRM 2:0, 34.kolo | Michal RaškaVložené 34. kolo odehrají deváté Válcovny v nedalekém Třinci, který se nachází na 3. pozici. Podzimní derby na Stovkách se odehrávalo v režii Frýdeckomísteckých a skončilo výsledkem 3:0. Výkop zápasu je ve středu 22. května v 17:30 hod.
21.5.Přehled zápasů - 21. týdenMichal RaškaV týdnu 20. 5. - 26. 5. nejprve naše muže čeká derby v Třinci. Posléze Válcovny netradičně v neděli přivítají Hranice. Ligový dorost čeká velmi důležitý zápas o záchranu s Libercem. Krajský dorost zavítá do Horní Suché. Starší žáci se na domácí půdě utkají s Líšní, mladší budou hrát v Opavě.
22.5.Body zůstaly v TřinciTRI - FRM 2:0, 34.kolo | Michal RaškaVe vloženém 34. kole se Válcovny vydaly k derby do Třince. V utkání, které přineslo devět žlutých karet, padly dva góly. Po brankách Reného Dediče, a frýdeckomísteckým fanouškům známým, Dominikem Konečným, vyhráli domácí poměrem 2:0. Třinec tak Lipině oplatil porážku z podzimu. Netradičně v neděli 26. května se Frýdek-Místek představí na domácí půdě proti Hranicím.
23.5.Netradičně v neděli s HranicemiFRM - HRN 5:0, 29.kolo | Michal RaškaVe 29. kole se Frýdek-Místek na domácím půdě utká netradičně v neděli 26. května a to s Hranicemi. Ty se nacházejí těsně nad propastí sestupu, respektive 15. místě. Lipina i přes prohru v Třinci je nadále devátá. Podzimní souboj skončil těsnou výhrou soupeře. Výkop utkání v 17:00 hod.
27.5.Lipina vypráskala HraniceFRM - HRN 5:0, 29.kolo | Michal RaškaNetradičně v neděli se Válcovny utkaly na Stovkách proti Hranicím. Zápas byl plně v režii domácích. Tomáš Hykel zazářil hattrickem, Patrik Rubý přidal další gól a jeden si hosté vstřelili sami. Frýdeckomístečtí tak Hranicím nadělili pověstné bůra. V pátek zavítají Válcovny do Blanska.
27.5.Přehled zápasů - 22. týdenMichal RaškaV týdnu 27. 5. - 2. 6. zavítají muži do Blanska. Ligový dorost U19 odehraje důležité utkání s Libercem, které bylo po pár minutách přeloženo na středu 29. května. O víkendu zavítá dorost do Brna. Krajský dorost přivítá Velkou Polom. Starší žáci se představí ve Zlíně a mladší doma s Porubou.
29.5.V Pátek s BlanskemBLA - FRM 2:2, 30.kolo | Michal RaškaVe 30. kole se Frýdek-Místek utká s Blanskem, které aktuálně drží 13. místo. Válcovny jsou momentálně na osmém místě tabulky. V podzimním vzájemném zápase dominovala Lipina a zvítězila 3:1. Zápas se odehraje v pátek 31. května od 17:00 hodin.