Archiv článkůPosledních 30 článků

23.5.Netradičně v neděli s HranicemiFRM - HRN, 29.kolo | Michal RaškaVe 29. kole se Frýdek-Místek na domácím půdě utká netradičně v neděli 26. května a to s Hranicemi. Ty se nacházejí těsně nad propastí sestupu, respektive 15. místě. Lipina i přes prohru v Třinci je nadále devátá. Podzimní souboj skončil těsnou výhrou soupeře. Výkop utkání v 17:00 hod.
22.5.Body zůstaly v TřinciTRI - FRM 2:0, 34.kolo | Michal RaškaVe vloženém 34. kole se Válcovny vydaly k derby do Třince. V utkání, které přineslo devět žlutých karet, padly dva góly. Po brankách Reného Dediče, a frýdeckomísteckým fanouškům známým, Dominikem Konečným, vyhráli domácí poměrem 2:0. Třinec tak Lipině oplatil porážku z podzimu. Netradičně v neděli 26. května se Frýdek-Místek představí na domácí půdě proti Hranicím.
21.5.Přehled zápasů - 21. týdenMichal RaškaV týdnu 20. 5. - 26. 5. nejprve naše muže čeká derby v Třinci. Posléze Válcovny netradičně v neděli přivítají Hranice. Ligový dorost čeká velmi důležitý zápas o záchranu s Libercem. Krajský dorost zavítá do Horní Suché. Starší žáci se na domácí půdě utkají s Líšní, mladší budou hrát v Opavě.
20.5.Ladislav Kubalák oslavil 80 let!Michal RaškaBývalý obránce Válcoven Ladislav Kubalák, který nastoupil v 1. lize ke 26 utkáním, oslavil před pár dny významné životní jubileum – 80 let. Jménem klubu mu srdečně přejeme vše nejlepší, zejména pevné zdraví a mnoho radostných chvil na Stovkách.
20.5.Středeční derby v TřinciTRI - FRM 2:0, 34.kolo | Michal RaškaVložené 34. kolo odehrají deváté Válcovny v nedalekém Třinci, který se nachází na 3. pozici. Podzimní derby na Stovkách se odehrávalo v režii Frýdeckomísteckých a skončilo výsledkem 3:0. Výkop zápasu je ve středu 22. května v 17:30 hod.
19.5.Čtyři góly v BohunicíchTBO - FRM 0:4, 28.kolo | Michal RaškaVálcovny v sobotu zavítaly na půdu posledních Bohunic. První poločas ještě branku nepřinesl, ale ve druhé přišla frýdeckomístecká smršť. Po brankách Velner, Neumann, Janjuše a vlastním gólu soupeře vyhrála Lipina vysoce 4:0. Už ve středu se Frýdek-Místek představí na půdě Třince.
17.5.V sobotní dopoledne s BohunicemiTBO - FRM 0:4, 28.kolo | Michal RaškaSezóna se pomalu blíží ke svému konci, ale ještě je před námi pár zápasů. Válcovny se ve 28. kole představí na půdě Bohunic. Ty se nacházejí na posledním 18. místě, ovšem naposled zvládly zápas proti Frýdlantu n. O. a stále jsou ve hře o záchranu. Lipina je momentálně na 9. pozici. Utkání začíná v sobotu 18. května od 10:15 hod. Zároveň fanoušky informujeme, že se následující domácí utkání proti Hranicím odehraje v neděli 26. května!
13.5.Přehled zápasů - 20. týdenMichal RaškaV týdnu 13. 5. - 19. 5. čeká muže zápas v Bohunicích. Ligový dorost odjede k velmi důležitému utkání o záchranu do Mladé Boleslavi. Krajský dorost přivítá Kobeřice. Starší žáci se nejprve v průběhu týdne utkají se Slováckem a posléze s Karvinou. Na mladší čekají Vítkovice.
11.5.Start odjel s prázdnouFRM - STB 1:0, 27.kolo | Michal RaškaVe 27. kole přivítaly Stovky Start Brno. 287 diváků vidělo jedinou branku, o kterou se postaral kapitán Michal Velner. Stejně jako na podzim tak Lipina brala tři body. V příštím utkání zavítají Frýdeckomístečtí do Bohunic.
8.5.Do Frýdku zavítá Start BrnoFRM - STB 1:0, 27.kolo | Michal RaškaVe 27. kole se Frýdek-Místek střetne v domácím prostředí proti Startu Brno. Ten se nachází na 11. místě s jednobodovou ztrátou na deváté Válcovny. Podzimní vzájemný zápas skončil výhrou Lipiny 2:1. Utkání začíná v sobotu 11. května od 16:30 hod.
7.5.Přehled zápasů - 19. týdenMichal RaškaV týdnu 6. 5. - 12. 5. se muži střetnou na Stovkách se Startem Brno. Ligový dorost se ve středu utká s Karvinou a o víkendu přivítá Duklu. Krajský dorost čeká Frenštát. Starší žáci se představí proti Baníku, mladší se Slováckem.
5.5.Na Hlučín jsme výsledkově nestačiliHLU - FRM 3:2, 26.kolo | Michal RaškaV sobotní podvečer 26. kola zavítaly Válcovny do Hlučína. Vstup do utkání se nám povedl po brance Bialka, ovšem soupeř utkání otočil ještě do poločasové přestávky. Ve druhé půli domácí přidali jednu branku, stejně jako si další zásah připsal Bialek. Frýdek-Místek tak podlehl 2:3. Příští týden zavítá na Stovky Start Brno.
2.5.Náročný program zakončíme v HlučíněHLU - FRM 3:2, 26.kolo | Michal RaškaVe 26. kole zavítají Válcovny na půdu Hlučína. Ten se aktuálně nachází na 6. místě s pětibodovým náskokem na devátou Lipinu. Vzájemné utkání na podzim skončilo smírně 1:1. Utkání začíná v sobotu 4. května od 18:00.
1.5.Vedoucí rezerva Baníku odjela s výhrouFRM - OSB 0:1, 33.kolo | Michal RaškaNa prvního máje se ve Stovkách utkaly Válcovny s lídrem tabulky rezervou Baníku Ostrava. Domácí trenér Martin Šrámek dnes postrádal pár hráčů, kteří kvůli hostování z Baníku nemohli nastoupit. Krásná návštěva 782 diváků viděla jedinou branku, o kterou se postaral hostující Tomáš Sirotek. Ostravské béčko si tak odvezlo tři body a upevnilo svou vedoucí pozici v tabulce. Lipina klesla na 9. místo. Už v sobotu zavítají Valcíři do Hlučína.
30.4.Ostravský lídr prověří rozjeté VálcovnyFRM - OSB 0:1, 33.kolo | Michal RaškaPrvní máj - fotbalu čas. Už tuto středu přivítáme na Stovkách lídra tabulky rezervu Baníku Ostrava. Podzimní vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. Přijďte podpořit Valcíře a svými hlasivkami pomoct prodloužit úspěšnou výsledkovou šňůru. Výkop zápasu v 16:30 hodin.
30.4.Přehled zápasů - 18. týdenMichal RaškaV týdnu 29. 4. - 5. 5. nás čeká plno zápasů. A-tým nejprve přivítá rezervu Ostravy, posléze se utká na půdě Hlučína. Ligový dorost se podívá do Jihlavy. Krajský dorost se střetne s Darkovičkami a posléze s Krnovem. Starší žáci zamíří do Opavy, mladší do Přerova.
27.4.Lipina se šplhá tabulkou nahoru, rezerva Zlína padlaFRM - ZLB 1:0, 25.kolo | Michal RaškaVe 25. kole chtěly Válcovny vrátit béčku Zlína poslední dvě porážky. A povedlo se. Jedinou branku utkání vstřelil dorostenec Imider a Frýdek-Místek poskočil na 8. pozici. Skálopevná obrana Lipiny znovu udržela čisté konto a prodloužila tuto skvělou sérii na 412 minut. Už ve středu ovšem Frýdeckomístecké prověří vedoucí rezerva Baníku Ostrava. Utkání začíná v 16:30 na Stovkách.
25.4.Lipina se střetne se Zlínem BFRM - ZLB 1:0, 25.kolo | Michal RaškaVálcovny mají rezervě Zlína co vracet. Vzájemné utkání na podzim totiž skončilo vítězstvím Ševců 3:0, stejně jako loni na jaře. Aktuálně se ale béčko Zlína nachází na 12. místě, zatímco Frýdeckomístečtí okupují 10. příčku. Výkop utkání je v sobotu 27. dubna na Stovkách od 16:00 hod.
23.4.Přehled zápasů - 17. týdenMichal RaškaV týdnu 22. 4. - 28. 4. čeká fanoušky frýdeckomísteckého fotbalu nabitá sobota. Před dvanáctou hodinou se na domácí půdě představí ligový dorost U19 s Českými Budějovicemi. Posléze čeká zápas také U17 a vše vyvrcholí od čtyř hodin odpoledne, kdy se na Stovkách střetne A-tým s rezervou Zlína. V neděli se krajský dorost utká s Petřkovicemi. Starší žáci doma přivítají Zlín a mladší zavítají do Hranic.
23.4.Nábor do školičky našeho klubu pro ročníky 2018, 2019Michal RaškaNábor proběhne zábavnou formou v pondělí 20. a 27. května 2024 od 16:30 do 17:30 na hlavním hřišti stadionu Stovky. Děti vyzkouší své dovednosti v různých disciplínách. Za nepříznivého počasí se nábor přesune na další týden. O změnách budeme vždy informovat na našich stránkách a sociálních sítích.
20.4.Z Rosic s bezbrankovou remízouROS - FRM 0:0, 24.kolo | Michal RaškaFrýdeckomístečtí dnes v Rosicích chtěli prodloužit dvouzápasovou sérii výher. 150 diváků ovšem branku nezaznamenalo. Na domácí straně měli šance Moučka a Charles, ovšem Lasák potřetí v řadě udržel čisté konto. V dresu Lipiny se mohl prosadit Massaniec. Příští týden přivítají Stovky rezervu ze Zlína.
19.4.Válcovny chtějí prodloužit vítěznou sérii v RosicíchROS - FRM 0:0, 24.kolo | Michal RaškaVe 24. kolo zajíždí Válcovny na půdu Rosic, které se nacházejí na 13. místě a naposled padly ve Frýdlantu n. O. Lipina bude chtít navázat na poslední dvě výhry, ve kterých udržela také čisté konto. Utkání začíná v sobotu 20. dubna📅 od 16:00 hod.
17.4.Přehled zápasů - 16. týdenMichal RaškaV týdnu 15. 4. - 21. 4. bude chtít A-tým navázat na vítězství v Rosicích. Ligový dorost čeká utkání ve Zlíně, zatímco krajský dorost přivítá Darkovičky. Starší žáci se představí v Líšni, mladší doma s Karvinou.
14.4.Vítězná premiéra trenéra ŠrámkaFRM - SLB 2:0, 23.kolo | Michal RaškaZačátek nové etapy Válcoven se proti béčku Slovácka podařil. V prvním poločase se Lipina dostala do vedení zásluhou Hykela. Krátce po začátku druhé půle poslal domácí do dvoubrankového vedení z pokutového kopu Rubý. Frýdek-Místek tak zvítězil 2:0.
10.4.Nová etapa začíná proti rezervě SlováckaFRM - SLB 2:0, 23.kolo | Michal RaškaV průběhu týdne došlo k výměně podstatné části realizačního týmu. Hlavním trenérem Válcoven se stal Martin Šrámek, kterému budou asistovat mládežničtí trenéři Roman Vojvodík a Radek Šmíd. V sobotu 13. dubna tak začíná nová etapa Lipiny, která přivítá béčko Slovácka. Výkop utkání v 15:30.
9.4.Přehled zápasů - 15. týdenMichal RaškaV týdnu 8. 4. - 14. 4. se A-tým představí na domácím hřišti proti rezervě Slovácka. Ligový dorost se v sobotu dopoledne utká s Pardubicemi. Krajský dorost čekají Kravaře. Starší žáci zajedou do Karviné, mladší do Poruby.
9.4.Novým trenérem Lipiny se stává Martin ŠrámekMichal RaškaA-tým převezme jako hlavní trenér Martin Šrámek, který naposled působil ve Frýdlantu nad Ostravicí. Do konce sezóny bude využívat asistenty z řad hlavních trenérů prvoligových dorostenců, a to Radka Šmída a Romana Vojvodíka. Trenér brankářů bude Martin Lužný, kondiční trenér pak Dominik Špavelko. Vedoucím družstva zůstává Svatopluk Schäfer a fyzioterapeutem je nadále Ladislav Krabec.
7.4.Gorčica vystřelil tři body!UNI - FRM 0:1, 22.kolo | Michal RaškaDlouhých šest mistrovských utkání si musely Válcovny počkat na tříbodový zisk. Ten se zrodil dnes v Uničově zásluhou skvělého výkonu, který vítěznou brankou stvrdil Adam Gorčica. Příští týden dorazí na Stovky rezerva Slovácka.
6.4.Lipina zajíždí do UničovaUNI - FRM 0:1, 22.kolo | Michal RaškaVe 22. kole se Frýdeckomístečtí vydají do Uničova. Ten se aktuálně nachází na 4. místě se ztrátou čtyř bodů na první rezervu Karviné. Lipina je aktuálně na 11. pozici. Podzimní zápas ovšem skončil ve prospěch Válcoven 2:0. Utkání začíná v neděli 7. dubna od 10:15.
2.4.Přehled zápasů - 14. týdenMichal RaškaV týdnu 1. 4. - 7. 4. se muži představí na půdě Uničova. Ligový dorost čekají duely v Olomouci. Krajský dorost přivítá Starou Bělou. Všechny kategorie žáků se utkají s Opavou. U12 ještě v průběhu týdne odehraje zápas se Sigmou.