Archiv článkůPosledních 30 článků

15.9.Marián Kovařík: Musíme se vyvarovat chyb. Potřebujeme zkvalitnit přechody do útočné fáze-red-Lipina je po osmi odehraných zápasech v Moravskoslezské fotbalové lize na 14. místě. Její dosavadní počínání v rozhovoru hodnotí jeden z nejzkušenějších hráčů Marián Kovařík. Mluví o tom, že mladý tým zatím sráží hloupé chyby, zmiňuje také fakt, že všichni hráči si na sebe ještě zvykají nebo že pracují na tom, aby šli tabulkou co nejdříve nahoru.
13.9.O výhře Hlučína rozhodl gól v prvním poločase-red-Lipina v 7. kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítala, tentokrát netradičně v neděli od 16 hodin, ve Stovkách fotbalisty Hlučína. I když se soupeřem sehrála vyrovnanou partii, prohrála 0:2.
10.9.Bojovat se vyplatí a vůle po vítězství přinesla 3 bodyredakceZnojmo
6.9.UNI - FRM 1:5, 3.kolo | Jaroslav Jež
5.9.V Olomouci jsme dostali výpraskOLB - FRM 7:0, 6.kolo | redakceOlomouc
28.8.Lipina hrála fotbal, který se musel líbit. -red-Svěřenci Karla Orla chtěli v 5. kole MSFL navázat na předchozí vítězství, kterého dosáhli na hřišti Otrokovic. V duelu proti Uherskému Brodu sice měli stálou územní převahu, ale na tři body to tentokrát nestačilo. Dvakrát museli dotahovat náskok soupeře. Bod za remízu nakonec zachránil v poslední minutě proměněnou penaltou Lukáš Raab.
26.8.V sobotu 28.8.2021 přivítáme ČSK Uherský BrodredakceFrýdek-Místek
21.8.OTR - FRM 0:2, 4.kolo | Radim Mamula
21.8.Lipina v Otrokovicích uspěla redakceOtrokovice
20.8.V sobotu nás čekají OtrokoviceredakceFrýdek-Místek
16.8.Remíza RedakceFrýdek-Místek
12.8.Prohra v nastavní proti SlavičínuredakceKomentář ke sportovní části utkání a stanovisko FK Frýdek-Místek
12.8.V sobotu proti SlováckuredakceFrýdek-Místek
8.8.Na Baník s ligovými hráči jsme nestačiliredakceNa zápas , který se odehrál na zrekonstruovaných Bazalech a ve kterém jsme si chtěli poměřit síly s talentovanými mladíky rezervy Baníku, jsme se všichni těšili.
31.7.Ani výrazné zlepšení ve druhém poločase body nepřinesloRedakcePrvní poločas se nesl v duchu zakřiknutého výkonu, mladí Valcíři se báli hrát a zkušené Rosice nás potrestaly golem při centru z pravého boku.
31.7.V neděli na BazalyOSB - FRM 2:0, 2.kolo | mfkfmJiž tuto neděli nás čeká druhé kolo MSFL, ve kterém nastoupí Lipina poprvé venku, a to na půdě ostravského Baníku
29.7.Lipina je Lipina!redakceBude hrát ve Stovkách Lipina se stoletou tradicí? Proč vůbec došlo k odluce od akciové společnosti? Před startem nové sezony nejen na tyto otázky odpovídá pro fanoušky a přátelé našeho klubu jeho předseda Radim Mamula.
26.7.První ostrý zápas se šťastným koncemFRE - FRM 2:3, 0.kolo | mfkfmLipina ve Frenštátě nad Beskydem vyhrála, ale soupeř byl více než zdatným protivníkem
22.7.Příprava s DětmarovicemiRedakce
15.7.Zápas proti Vítkovicím ukončily bleskyFRM - VIT 1:0, 0.kolo | redakceF r ý d e k-M í s t e k - Překvapivé vyústění měl další přípravný zápas Valcířů. O výsledku proti Vítkovicím totiž nakonec nerozhodl vliv sportovní, nýbrž přírodní. Zápas se totiž na začátku druhé půle musel kvůli nepříznivému počasí ukončit.
10.7.Výhra nad ValmezemFRM - VLM 3:1, 0.kolo | redakceF r ý d e k-M í s t e k - Ve druhém přípravném utkání čekal na Valcíře divizní soupeř z Valašského Meziříčí. V sobotním dopoledni jsme splnili roli papírového favorita, byť to není v přípravě rozhodující. Po první půli nám zajistil jednobrankového vedení Vrbka, na nějž navázal ve druhém dějství dvěma trefami Timofej Barkov. Soupeř již dokázal skóre pouze kosmeticky upravit.
6.7.Byrtus: Cítím se jako znovuzrozenýFRM - KAB 1:1, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Kádr Valcířů pro tuto sezónu v sobě skýtá i několik návratů lipinských odchovanců. Jedním z nich je i devatenáctiletý záložník Šimon Byrtus. Se Šimonem jsme řešili nejen návrat na známá místa, ale i tréninkový kemp, první týden přípravy a zápas s Karvinou B.
5.7.PŘEDPRODEJ PERMANENTEKredakceOd 7.7.2021 bude na sektretariátu fotbalového klubu Frýdek-Místek zahájen předprodej permanentek na novou sezónu MSFL 2021/2022
3.7.Solidní výkon na úvod přípravyFRM - KAB 1:1, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - V sobotní dopoledne na Valcíře čekalo první přípravné utkání, šli do něj z kondičního bloku. S únavou se však svěřenci Karla Orla poprali na výbornou. Solidní výkon nakonec skončil remízou, když na úvodní gól karvinské rezervy odpověděl ještě v první půli proměněnou penaltou Lukáš Raab.
2.7.Valcíři představují nové dresy!zpF r ý d e k-M í s t e k - Lipinské dresy vystihuje nejlépe jedno jediné slovo - šerpa. S podélným pruhem na dresech pochopitelně vyběhnou Valcíři i v sezóně 2021/22. O fotbalovou slávu budeme bojovat ve zbrusu nových dresech z dílny společnosti ZINA. Elegantní design při zachování tradice, taková je naše nová zbroj.
29.6.Orel: První dny budou kondičnízpF r ý d e k-M í s t e k – Valcířům v pondělí 28. června odstartovala letní příprava, a to je vždy vhodná doba k rozhovoru s trenérem. S lodivodem Valcířů jsme si povídali o její náplni, kádru, ale nemohli jsme vynechat ani reakci na los MSFL a nechyběl samozřejmě ani dotaz na fotbalové EURO.
28.6.Netypické jaro mládežezpF r ý d e k-M í s t e k - Covid už podruhé za sebou předčasně ukončil sezónu mládežnickým týmům. Rozhodně se však nedá říct, že bychom se nudili. Dá se říct, že pozdní jaro bylo ve znamení tréninkových utkání.
28.6.Valcířům začala letní přípravazpF r ý d e k-M í s t e k - Zatímco úvod nedávného kempu, kteří potenciální hráči Lipiny absolvovali, se nesl spíše v upršeném počasí, start letní přípravy dostál svého názvu. Krátce před pátou se Valcíři pustili do první tréninkové jednotky v horkém letním počasí.
25.6.Na úvod MSFL doma s RosicemizpF r ý d e k-M í s t e k - Ve čtvrtek byl rozlosován ročník MSFL 2021/22. Los nám určil, že třetiligové putování odstartujeme doma s Rosicemi. Zrádný úvodní los nás pak pošle ve 2. kole na půdu Baníku Ostrava B.
22.6.Přípravné zápasy v domácím prostředízpF r ý d e k-M í s t e k - Na konci června odstartuje Valcířům příprava na nadcházející ročník MSFL. Její součástí jsou pochopitelně také přípravné zápasy. Lipina všechny absolvuje v domácím prostředí, což fanoušci jistě uvítají.
TOPlist