Archiv článků



Posledních 30 článků

19.9.Přehled zápasů - 38. týdenMichal RaškaV týdnu 18. 9. - 24. 9. se A-tým vydá na půdu rezervy Zlína. Kategorie U19 a U17 pro změnu přivítají Zlín doma. U18 a U16 se utkají s Frenštátem. Starší žáci vycestují do Hodonína, zatímco mladší do Přerova. U13 ještě čeká v průběhu týdne Planeo Cup.
16.9.S Rosicemi remízaFRM - ROS 1:1, 7.kolo | Michal RaškaV 7. kole MSFL se Válcovny utkaly před domácími diváky s Rosicemi. Vše podstatné se odehrálo ke konci první půle, kdy nejprve poslal hosty do vedení Novák, ale hned vzápětí srovnal Gorčica. Lipina tak po třech výhrách v řadě remizovala 1:1.
14.9.Poctivě se připravíme, Lipina přivítá RosiceFRM - ROS 1:1, 7.kolo | Michal RaškaNabitý program pokračuje dalším domácím zápasem našeho A-týmu. Po třech výhrách v řadě a bez obdržené branky přivítá Lipina na domácí půdě Rosice. Ty se aktuálně nacházejí v dolních patrech tabulky. Výkop utkání je v sobotu 16. září od 15:30 hod.
13.9.Přehled zápasů - 37. týdenMichal RaškaV týdnu 11. 9. - 17. 9. čeká náš A-tým dva zápasy na domácí půdě. Nejprve ve středu derby s Třincem a posléze v sobotu s Rosicemi. Dorost U19 a U17 se představí na půdě Pardubic, zatímco kategorie U18 a U16 v Krnově. Starší žáci přivítají Vítkovice. Mladší se utkají s Havířovem.
13.9.Derby je naše!FRM - TRI 3:0, 17.kolo | Michal RaškaPředehrávka 17. kola nabídla derby s nedalekým Třincem, který po deseti letech spadl do třetí ligy. Defenzíva hostů pod stratégem Pulpitem padla hned třikrát. Branku vsítil v první půli Hykel a ve druhé části jej následovali Střelec s Haldou. Frýdek-Místek zvítězil 3:0. Už v sobotu se Válcovny opět představí na domácí půdě proti Rosicím od 15:30.
11.9.Pulpit zavítá na Stovky | přijede TřinecFRM - TRI 3:0, 17.kolo | Michal RaškaV předehrávce 17. kola čeká frýdeckomístecké fotbalisty derby. Na Stovky přijede Třinec. Ten po poslední remíze s rezervou Zlína vyměnil hlavního trenéra. Místo Romana Westa převzal kormidlo lipinským fanouškům dobře známý Martin Pulpit. Výkop utkání je ve středu 13. září od 16:00 hod.
10.9.Druhé vítězství v řadě, padla rezerva SlováckaSLB - FRM 0:1, 6.kolo | Michal RaškaMinulá domácí výhra s Uničovem nebyla náhodou. Válcovny si totiž z Kunovic odvezly plný počet bodů díky brance Patrika Rubého v 82. minutě. Lipina tak porazila béčko Slovácka 1:0 a nyní se může plně soustředit na středeční derby s Třincem.
7.9.Čeká nás rezerva SlováckaSLB - FRM 0:1, 6.kolo | Michal Raška6. kolo MSFL přinese duel s rezervou Slovácka. To v reprezentační přestávce pravděpodobně posílí hráči z A-týmu. Naposled béčko Slovácka remizovalo ve Frýdlantě 2:2. Lipina se bude snažit navázat na tříbodový zisk s Uničovem. Výkop utkání je v neděli 10. září od 10:15 v Kunovicích.
4.9.Přehled zápasů - 36. týdenMichal RaškaV týdnu 4. 9. - 10. 9. se naši muži představí na půdě rezervy Slovácka. Dorost U18 a U16 přivítá Petřkovice. Žáci ve všech čtyřech kategoriích zavítají do Karviné.
2.9.Lídr tabulky padl! Lipina bere tři bodyFRM - UNI 2:0, 5.kolo | Michal RaškaV 5. kole přivítali Frýdeckomístečtí na svém trávníku vedoucí Uničov. Vstup do zápasu se ovšem Lipině podařil fantasticky, neboť se ve 4. minutě prosadil Gorčica a o čtyři minuty posléze jej napodobil Rubý. Válcovny tak berou první tři body v letošní sezóně.
31.8.Na Stovky zavítá lídr tabulkyFRM - UNI 2:0, 5.kolo | Michal RaškaV 5. kole Moravskoslezské fotbalové ligy se Válcovny utkají na domácím hřišti s prvním týmem tabulky, kterým je Uničov. Poslední vzájemný zápas sice zvládl lépe soupeř, ale před rokem zvítězila Lipina na Stovkách 3:1. Výkop utkání je v sobotu 2. září od 16:00 hodin.
29.8.Přehled zápasů - 35. týdenMichal RaškaV týdnu 28. 8. - 3. 9. nás čeká opět nabitý program. Muži přivítají Uničov. Dorost U19 a U17 nejprve v úterý přivítá Sigmu Olomouc a o víkendu zavítá na Slovácko. Kategorie U18 a U16 se nejprve představí ve Staré Bělé a o víkendu v Darkovičkách. V neděli starší žáci přivítají Baník Ostrava. Mladší se v sobotu střetnou s Šumperkem. U13 ještě ve středu čeká dohrávka s Baníkem.
28.8.Smolný vlastní gól přisoudil remízuKAB - FRM 2:2, 4.kolo | Michal RaškaVe 4. kole MSFL se Frýdeckomístečtí vydali do nedaleké Karviné, kde se v areálu Kovony utkali s její rezervou. Válcovny dokázaly odpovědět na úvodní branku soupeře, když se trefil Janjuš a do šaten šly za smírného stavu. V 76. minutě se poprvé v letošní sezóně prosadil Střelec. Lipina byla kousek od tříbodového zisku, ale pět minut před koncem si vstřelil nešťastnou vlastní branku Coufal. Frýdek-Místek remizoval s B-týmem Karviné 2:2.
25.8.V neděli na Kovonu!KAB - FRM 2:2, 4.kolo | Michal RaškaZahájení letošní sezóny nebylo pro Válcovny příliš příznivé. Avšak již za pouhé dva dny se naskytne příležitost obrátit kartu a získat první výhru. Soupeřem bude rezerva Karviné, která zatím nezískala ani bod. Výkop utkání je v neděli 27. srpna od 10:15 na Kovoně.
21.8.Permice k dostání na sekretariátuMichal RaškaPermanentky na novou sezónu jsou připraveny na sekretariátu klubu. Každý den od 8 do 13 hodin (úterý do 17 hodin). Případně individuálně na tel. čísle 608 713 021.
21.8.Přehled zápasů - 34. týdenMichal RaškaV týdnu 21. 8. - 27. 8. se muži vydají do Karviné, kde se utkají s její rezervou. Dorost U19 a U17 čeká daleký soupeř z Plzně. U18 a U16 přivítají ve Staříči tým Kravaře. Starší žáci se v průběhu týdne utkají v Jihlavě a o víkendu na Slovácku. Mladší žáky čeká ve středu Poruba a v sobotu Baník Ostrava.
19.8.První domácí zápas sezóny bez bodůFRM - HOD 0:1, 3.kolo | Michal RaškaOd června minulé sezóny se Frýdek-Místek konečně představil na domácí půdě před svými fanoušky. Bohužel obdržel gól těsně před poločasovou přestávkou, na který ve druhé půli nedokázal zareagovat a prohrál 0:1. Další utkání sehrají Válcovny příští neděli a to na hřišti rezervy Karviné.
18.8.Stovky hostí FEA3 CupMichal RaškaJiž příští víkend 26. - 27. srpna se na Stovkách odehraje FEA3 Cup přípravek ročníku 2015 a mladší. Ambasadory tohoto turnaje jsou někdejší kapitán Baníku Ostrava Martin Lukeš a momentální hráč ostravského celku a reprezentace do 20 let Matěj Šín. Akci bude doprovázet také doprovodný program v podobě fotokoutku, skákacího hradu a další. Turnaje se zúčastní týmy z ČR, Polska, Slovenska a Ukrajiny.
16.8.Přehled zápasů - 33. týdenMichal RaškaV týdnu 14. 8. - 20. 8. naši muži odehrají 1. kolo MOL Cupu na Zlínsku a následně v pátek přivítají Hodonín. Dorost U19 a U17 zavítá do Karviné, zatímco U18 a U16 do Staré Bělé. Starší žáci přivítají Zbrojovku Brno, mladší se utkají v Lískovci s Bílovcem.
16.8.Konečně doma! V pátek přijede HodonínFRM - HOD 0:1, 3.kolo | Michal RaškaFrýdeckomístečtí fotbalisté mají za sebou dva mistrovské a dva pohárové zápasy. Ani jeden ovšem neodehráli na domácí půdě. Nyní se domácí fanoušci konečně dočkají a to netradičně v páteční podvečer 18. srpna od 18:00 hod s Hodonínem.
15.8.Cesta v poháru skončila na ZlínskuOTR - FRM 3:1, 1.kolo | Michal RaškaVálcovny se s protočenou sestavou snažily Zlínsku vrátit porážku z minulého týdne. Janjuš poslal Lipinu do vedení, ovšem o srovnání se opět postaral domácí kapitán Pernatskyi. Těsně před přestávkou Obuch neproměnil pokutový kop. Ve druhé části se dvakrát trefil Chovan a Zlínsko tak postoupila do 2. kola poháru po výhře 3:1.
14.8.Dohrávka poháru na ZlínskuOTR - FRM 3:1, 1.kolo | Michal RaškaPrvní polovina dvojzápasu se Zlínskem vyšla domácím. O jedinou branku v soutěžním utkání se postaral kapitán Pernatskyi. Pohárový zápas se odehraje už zítra 15. srpna od 17:30 hodin. Vítězný tým čeká ve 2. kole druholigový Vyškov.
11.8.Ze Zlínska bez bodůOTR - FRM 1:0, 2.kolo | Michal RaškaJiž potřetí v řadě se Frýdek-Místek vydal na půdu soupeře. Tentokrát jej čekalo ve 2. kole MSFL Zlínsko. Zápas nakonec nabídl pouze jednu branku, o kterou se postaral domácí kapitán Pernatskyi a Lipina tak prohrála 0:1. Už v úterý se do Zlínska vydají Frýdeckomístečtí znovu a to v rámci 1. kola MOL Cupu.
10.8.Devatenáctka porazila Spartu!Michal RaškaO naprosto senzační překvapení se postarala frýdeckomístecká kategorie U19. V 1. kole celostátní dorostenecké ligy hostila loňského vítěze a účastníka Ligy mistrů Spartu Praha. O jedinou branku se postaral Filip Holuj. Mladší Valcíři tak zvítězili 1:0.
9.8.V pátek liga se ZlínskemOTR - FRM 1:0, 2.kolo | Michal RaškaFrýdek-Místek má na programu hned dvě utkání na půdě Zlínska v řadě. Ten první v rámci MOL Cupu se díky podmáčenému hřišti odložil na příští týden. V pátek 11. srpna se Lipina utká se Zlínskem ve 2. kole MSFL. Poslední vzájemný zápas zvládli Valcíři jednoznačně 6:1. Výkop zápasu je v 17:30 hod.
7.8.Pohárové utkání se Zlínskem odloženo!Michal Raška1. kolo MOL Cupu na půdě Zlínska je odloženo díky podmáčenému hřišti. Náhradní termín utkání je příští úterý 15. srpna od 17:30 hod. Páteční zápas Moravskoslezské fotbalové ligy proti Zlínsku je nadále platný.
7.8.Přehled zápasů - 32. týdenMichal RaškaV týdnu 7. 8. - 13. 8. se naši muži utkají se Zlínskem. Dorost U19 a U17 čeká odložené utkání se Spartou Praha a následně také Baníkem Ostrava. Kategorie U18 a U16 se utkají se Slavií Opavou. U18 ještě odehraje přátelák s Petřvaldem. Starší žáci zavítají do Púchova. Mladší se nejprve střetnou s Interem Bratislava a posléze také s Púchovem.
6.8.Ve Frýdlantu se zrodila gólová remízaFRY - FRM 3:3, 1.kolo | Michal RaškaPrvní zápas Lipiny v novém ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy nabídl deštivé počasí, ale také plno branek. Válcovny v zápase třikrát dotahovaly, když se prosadili Gorčica, Rubý a Bialek. Utkání ale otočit nedokázaly a potřetí v řadě s okresním rivalem pouze remizovaly, tentokráte 3:3.
6.8.Změna termínu se Spartou! U19, U17Michal RaškaDíky vydatným dešťům se plánované zítřejší utkání naších kategorií U19 a U17 se Spartou Praha odkládá na středu 9. srpna ve stejných časech 14:30 a 16:45!
3.8.Na úvod sezóny derby s FrýdlantemFRY - FRM 3:3, 1.kolo | Michal RaškaV 1. kole nového ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy se utkáme s Frýdlantem nad Ostravicí. Obě vzájemná utkání v minulé sezóně přinesly remízu. Úvodní výkop je v sobotu 5. srpna od 17:00 na hřišti Frýdlantu.