Archiv článkůPosledních 30 článků

3.8.Domácí podmínky U15 svědčilyzpF r ý d e k-M í s t e k - Ligová patnáctka si naplánovala poslední červencový týden soustředění v domácích podmínkách areálu Stovky. Během něho sehrála dva zápasy. Vítkovice 1919 jsme rozstříleli, s Valmezem to byla dramatická bitva.
1.8.Devatenáctka podlehla ligovému ZlínuFRM - ZLN 1:6, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - První ostřejší test absolvovala naše U19 před blížícím se startem MSDL. Kádr se zatím ještě buduje, ale už začíná dostávat jasnější kontury. I přesto nebyl výkon proti Ševcům vůbec špatný. Především v první půli svedli Valcíři vyrovnanou bitvu.
28.7.U14 soustředění, mladší žáci s HlučínemzpF r ý d e k-M í s t e k - Předposlední červencový týden byl v letní přípravě nabitý především pro naši U14. Ta totiž absolvovala ve Stovkách soustředění, jehož součástí byly i dva přípravné zápasy. Mladší žáci odehráli v sobotu zápasy s Hlučínem.
27.7.Přehled zápasů v týdnu od 27.7. do 1. 8. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 27. července do 2. srpna 2020.
26.7.Mládež představila projekt s H2 WorldzpF r ý d e k-M í s t e k - V úterý 14. července proběhlo ve VIP prostorách stadionu Stovky představení projeku MFK Frýdek-Místek z.s. a H2 World Health & Beauty. Spolupráce, která již nějaký čas trvá, tak dostala oficiální punc.
23.7.Fotbalová prázdninová odpoledne bavízpF r ý d e k-M í s t e k - I tohle léto probíhá na hlavním hřišti areálu Stovky Fotbalové prázdninové odpoledne pro malé sportovce. Pod vedením šéftrenéra přípravek Kamila Kořínka a mládežnických trenérů mají za sebou děti už dvě fotbalová odpoledne.
21.7.Přehled zápasů v týdnu od 20. do 26. 7. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 20. do 26. července 2020.
20.7.U14 vstoupila do starších žáků výhrouzpF r ý d e k-M í s t e k - První přípravné zápasy letní přípravy mají za sebou naše žákovské týmy. Starší žáci sehráli doma zápasy proti Prostějovu. U14 si ve svém premiérovém zápase ve starších žácích připsala výhru. U13 přivítala Akademii MFK Vítkovice.
20.7.Dorosty načaly přípravu s TřincemzpF r ý d e k-M í s t e k - První přípravné zápasy mají za sebou i naše dorostenecké kategorie. Všechny naše týmy se svorně střetly s Třincem a měly odjíždět na soustředění do Vigantic a na Hutisko. Bohužel do tohoto programu se promítla koronavirová situace v Moravskoslezském kraji a Valcíři se tak budou připravovat v domácím podmínkách.
16.7.Exligový Vošahlík stál za výhrou jablonecké rezervyJBB - FRM 5:0, 0.kolo | rsValcíři zakončili kondiční soustředění zápasem s FK Jablonec B.
14.7.Start přípravy mládežnických týmůzpF r ý d e k-M í s t e k - 13. července začala pro mládežnické týmy MFK Frýdek-Místek letní příprava. Dorosty měly vyhrazené dopoledne, žáci odpoledne. Jak bývá zvykem vše se odehrávalo v našem krásném areálu.
14.7.Žondra si nazul střelecké kopačky, na výhru to žel nestačiloFRM - PRP 2:4, 0.kolo | rsPřípravné střetnutí s FK Přepeře jsme v rámci kondičního soustředění prohráli 2:4. V dresu Valcířů se dvakrát dokázal prosadit útočník Libor Žondra.
14.7.Valcíři přivítají na úvod sezony béčko OlomouceredV pondělí odpoledne byl v Olomouci rozlosován nový ročník Moravskoslezské fotbalové ligy. Valcíři tak znají podzimní los.
13.7.Přehled zápasů v týdnu od 13. do 19. 7. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 13. do 19. července 2020.
9.7.Hubník: Zjistili jsme, že neexistuje jen práce a fotbalrsTrenér A týmu, Michal Hubník, povede své svěřence ve třetí nejvyšší republikové soutěži druhým rokem. Při své premiéře dovedl Valcíře ke třetí příčce MSFL.
9.7.Hýbl: Škoda, že na Letné nebylo deset tisíc lidíRobert SchedlingV Teplicích se momentálně liga nehraje, hráči dostali na pár dnů volno. A tak bývalý Valcíř Matěj Hýbl vyrazil na trénink svých někdejších spoluhráčů. A jelikož si Matěj odbyl před pár dny ligovou premiéru, bylo by doslova hříchem se jej na nějaké ty dojmy nezeptat.
8.7.Áčku začala druhá část letní přípravyredJen pár dnů volna a šupajda zpátky do plné zátěže. Valcířům začala druhá část letní přípravy.
8.7.Mikulenka: Posunul jsem se zase o krok blíže mému snuRobert SchedlingO tom, že se pílí a dřinou dá i z Frýdku-Místku dostat do velkého fotbalu, to jsme se mohli v minulých letech přesvědčit již několikrát. Uvidíme, kam následné cesty zavedou teprve 17letého záložníka Jakuba Mikulenku, který míří ze Stovek do Teplic.
26.6.Spolupráce MFK FM z.s. a FAČR při kandidatuře na EURO žen U19zpF r ý d e k-M í s t e k - Jsme rádi, že vám můžeme oznámit pro město Frýdek-Místek i náš klub prestižní záležitost. MFK Frýdek-Místek z.s. a FAČR hodlají spolupracovat při kandidatuře na uspořádání Mistrovství Evropy žen U19 v roce 2022, které se koná v České republice.
21.6.Valcíři se po letech znovu sešlirsKdo by si na tuhle fotbalovou partu z Lipiny nevzpomněl. No schválně, vybaví se vám i po těch několika letech jejich jména?
21.6.Turnaj dětských domovů a ADRY se i přes neduhy počasí vyvedlzpF r ý d e k-M í s t e k - Stadion Stovky měl v neděli 21. června hostit turnaj dětských domovů a ADRY Frýdek-Místek. Jak se ale říká, počasí nelze poručit. Vytrvalé deště přesunuly dějiště turnaje na 5. Základní školu ve Frýdku-Místku. Na dobré náladě to ovšem všem aktérům rozhodně neubralo.
19.6.Letní ligu jsme zakončili porážkou v HlučíněHLU - FRM 4:0, 0.kolo | redV první části letní přípravy jsme odehráli tři utkání v turnaji Letní Covid lize. S výsledkem jedné remízy a dvou porážek končíme v tabulce na čtvrtém místě.
17.6.Starší žáci zakončili sezónu s ChomutovemzpF r ý d e k-M í s t e k - Poslední zápasy této sezóny sehráli v sobotu 13. června naši starší žáci. V přátelských utkáních se střetli s Chomutovem.
16.6.Stovky ožijí turnajem dětských domovůzpF r ý d e k-M í s t e k - V neděli 21. června budou Stovky součástí krásné fotbalové akce. Konat se zde bude i za podpory MFK Frýdek-Místek z.s. turnaj dětských domovů a Adry.
16.6.Muže čeká poslední zápas první fázeRedakceKvůli pandemii korona viru se letní příprava rozdělila do dvou fází. Tu první zakončí Valcíři zápasem Letní ligy v Hlučíně.
16.6.Gólové hody dorostuzpF r ý d e k-M í s t e k - Naše dorostenecké týmy si v uplynulém týdnu zastřílely. U18 si "odskočila" z turnaje šesti a vysoko zvítězila nad muži Řepišť. U17 doslova rozstřílela A-tým Hukvald, stejně si počínala i naše U16 proti dorostu Sedlišť.
15.6.Přehled zápasů v týdnu od 15. do 21. 6. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 15. do 21. června 2020.
13.6.U18 sestřelil v Libhošti ŠimíčekLBH - FRM 5:0, 0.kolo | zpL i b h o š ť - Poprvé v turnaji šesti neprovázel U18 déšť a absolutně zamračená obloha. Možná by to ale v pořadí čtvrtém utkání turnaje naši fotbalisté brali. Hrálo se totiž za horkého, dusného počasí. A jakoby se Valcíři v těchto podmínkách také fotbalově "udusili". Z Libhoště se totiž vraceli s nelichotivým výsledkem.
12.6.Petřkovice rozhodly zápas v první půliFRM - PTŘ 2:4, 0.kolo | redAni ve druhém zápase v turnaji Letní Covid ligy nevítězíme. Na domácím trávníku podlehli A muži Petřkovicím 2:4.
11.6.Valcířky reprezentovaly na Hodonín cupuzpF r ý d e k-M í s t e k - Na fotbalové dobrodružství vyrazily v sobotu 6. června naše dívčí týmy. Cesta to byla dlouhá, Valcířky totiž odehrály turnaj až na jihu Moravy v Hodoníně.
TOPlist