U15 čeká soustředění ve Smilovicích

F r ý d e k-M í s t e k - Nedílnou součástí přípravy na novou sezónu jsou samozřejmě i soustředění. To čeká i naši ligovou U15. Ta bude ladit formu ve SPORTCENTRUM Smilovice.

Krásné zázemí, dvě travnatá hřiště, víceúčelová sportovní hala, tenisové kurty. To vše čeká na naší U15 na soustředění ve SPORTCENTRUM Smilovice. Do Smilovic odjíždí svěřenci trenéra Radka Šmída v sobotu 20. července. Soustředění odstartují dopoledním zápasem proti Vítkovicím a zakončené bude utkáním proti Třinci.

SPORTCENTRUM Smilovice poskytuje komplexní zázemí pro pořádání sportovních soustředění nebo kempů včetně zajištění ubytování a jídelníčku na míru. SPORTCENTRUM je vybaveno moderní sportovní hala s veškerým zázemím. Víceúčelová sprotovní hala, hřiště 40x20m, kompletní vybavení pro házenou, basketbal, volejbal, florbal, badminton. Menší samostatná tělocvična o rozměrech 13x14m vhodná např. pro kondiční tréninky. Herna stolního tenisu. Dvě travnatá hřiště s profesionálně udržovaným trávníkem. Venkovní hřiště s moderním povrchem pro široké spektrum sportů - košíková, odbíjená, florbal, in-line bruslení a hokej, nohejbal, fotbal, hokejbal, v zimě bruslení a hokej. Dva antukové kurty pro rekreační i profesionální hru, tenisovou stěnu.