Přehled zápasů v týdnu od 9. do 15. 9. 2019

Přehled zápasů v týdnu od 9. do 15. 9. 2019.

MUŽI

7.k. MSFL: 1.SC Znojmo FK - muži 2:1 (0:1) - branky FM: Bialek

DOROST

1.SK Prostějov - starší dorost U19 3:2 (1:1) - branky FM: Kolenič, J. Mikulenka
Sestava FM: J. Málek - J. Dudek (c), Bányácski, Forch, Pavela (74. Šostý) - Packo (57. Benc), Strouhal - Nezhoda (66. Psota), J. Mikulenka, Křenek, Kolenič (46. Chýlek). Trenér: Jan Žižka.
Musíme si přiznat, že několik našich hráčů tady nepodalo ideální výkon. Mrzí mě to hlavně u těch, na kterých by naše hra měla stát. Ti zcela propadli, takže s jejich výkony nemůžeme být spokojeni. Teď nás čeká v sobotu zápas ve Znojmě. Z porážky se musíme rychle otřepat a pokusit se získat body na jihu Moravy.

1.SK Prostějov - mladší dorost U17 3:2 (1:0) - branky FM:  Střižík 2
Sestava FM: Müller - Vyvial (62. Račev), Büchi, Murín, Šponer - Kulhánek (46. Jurga), Klimeš (c), Cempírek, Maléř (78. Hrabec) - Kavka, Střižík. Trenéři: Roman Vojvodík a Radomír Dian.

1.SC Znojmo - starší dorost U19 0:2 (0:1) - branky FM: Křenek z pk., Strouhal
Sestava FM: Sýkora – Dudek (c), Bányácski, Forch, Koval – Strouhal – Pavela (69. Benc), Kolenič (67. Packo), J. Mikulenka (90. Šostý), Nezhoda (72. Chýlek) – Křenek (87. Psota). Trenér: Jan Žižka.
Oproti zápasu v Prostějově jsme tentokráte lépe kombinovali, dařilo se nám rovněž i napadat hru domácích. Od té třicáté minuty se ale hra vyrovnala a poločas se dohrál spíš v bojovnosti. Kluky za dnešní výkon chválím. Je třeba ale teď na výhru navázat a jít pořád postupně zápas od zápasu. Snažit se vrátit na vítěznou vlnu.

1.SC Znojmo - mladší dorost U17 2:4 (1:2) - branky FM: Murín z pk., Šponer, Šeba, Maléř
Sestava FM: Müller - Büchi, Murín, Střižík, F. Šponer - Jurga (60. Hrabec), Kulhánek (60. Vyvial), Klimeš (c), Maléř - Kavka (67. Kolenič), Šeba. Trenéři: Kamil Raška a Milan Šponer.
Na jihu Moravy jsme působili fotbalověji a po většinu utkání jsme měli hru pod kontrolou. V posledních deseti minutách druhé půle však soupeř dlouhými nákopy nahlodával naši obranu a podařilo se mu vstřelit kontaktní gól, na který jsme naštěstí v samotném závěru stihli odpovědět vítěznou brankou Ondry Maléře. Za výkon na hřišti klukům opět náleží pochvala.

starší dorost U18 - SFC Opava B 0:4 (0:4)
Sestava FM: Rusek - Hammer (c), M. Merta (46. Niesner), Kolář (83. Vykopal), Nytra - Hodula, Cempírek, Rakovcij, Corriero - Siedlok, Dimel (46. V. Kaňák). Trenéři: Lukáš Čerňák, Josef Bardoň a Radomír Dian.

mladší dorost U16 - SFC Opava B 0:3 (0:2)
Pracuch - A. Kowalczyk, Vykopal, Ševčík, Rek (39. Štětínský), Barčák, Kaňák (c) (67. Bartek), Jelínek, Vicher, Králík, Němec. Trenéři: Karel Orel a Miroslav Onufuer.
Opava vyhrála zaslouženě, my jsme se jí nedokázali vyrovnat v herní kvalitě jak v obranné, tak především v útočné činnosti, kde jsme si nebyli schopni vytvořit téměř žádnou vyloženou šanci. Naopak jsme soupeři nabídli penaltu naivním faulem a druhý gól po ztrátě míče v našem pokutovém území. V druhém poločase jsme se snažili vstřelit kontaktní branku, ale Opava nám to svým kvalitním výkonem vůbec nedovolila a v závěru korunovala svou výhru třetí brankou.

ŽÁCI

mladší žáci U13 - Viktoria Přerov 16:1 branky FM: Molitor 3, Žáček 3, Majer 3, Hlavatík 2, Volný, Bojda, Meca.
Sestava FM: Cáder - T. Rek, Végh, Rodek, Žáček, Haslhofer, Hrůzek, Uhlář, L. Hlavatík, Majer, Tvarůžka, Meca, Prepsl, Volný (c), Molitor, Bojda, Pečiva. Trenéři: Martin Rojíček a František Hlavatík.
Z naší strany se jednalo o povedené utkání, ve kterém jsme soupeře přehrávali, drželi jsme míč a vytvořili si spoustu šancí. Chlapci už od příchodu na stadion nemluvili o ničem jiném než, že dneska hrajeme za Ondru Strmisku a vyhrajeme pro něj. Ondra bohužel po žaludečních nevolnostech skončil v nemocnici. Teď už má naštěstí za sebou operaci a my věříme, že všechno proběhne tak jak má, abychom ho zase co nejdříve viděli na hřišti. Celý tým U13 přeje brzké uzdravení. Těšíme se na tebe. 

mladší žáci U12 - Viktoria Přerov 6:4 (1:1,2:1,3:2) - branky FM: Tomáš 2, Michna 2, Gabriš 2
Sestava FM: Stromšík, A. Kaňák - D. Klepáč, K. Šištík, Galásek, Tengler, Žáčik, Tomáš, L. Vyvial, Hejda, Michna (c), Vaculík, Bardoň, Výmola, Alfery, Gabriš, S. Klepáč. Trenéři: Robert Schedling, Petr Vokoun a Ján Balko.
Zapas se nám herně povedl, jen škoda že jsme nedokázali proměnit více šanci. Také u některých hráčů očekáváme větší kvalitu, která je v soutěži zapotřebí.

mladší žáci U13 - FC Vsetín 5:2 (1:0,1:2,3:0) - branky FM: Bojda, Volný, L. Hlavatík, Tvarůžka, Haslhofer
Sestava FM: Cáder - T. Rek, Vegh, Gongol, L. Hlavatík, Hrůzek, Bojda, Prepsl, Žáček, Pečiva, Meca, Tvarůžka, Haslhofer, Volný (c), Molitor, Majer. Trenéři: Martin Rojíček a František Hlavatík.
Odehráli jsme velice těžké utkání. Dlouho se nám nedařilo dostat do tempa a v podstatě až gól soupeře na 1:2 nám teprve rozvázal nohy. V zápase jsme si nakonec vytvořili velké množství šancí, ovšem ani ty největší jsme nedokázali proměnit. Hosté byli velice nepříjemní a hráli 60 minut výborně. My jsme se zlepšovali postupně a ve třetí třetině jakoby to kluci rozjeli naplno. V tuhle chvíli jsme byli lepší a nakonec jsme vítězství strhli na svou stranu. 

mladší žáci U12 - FC Vsetín 2:11 (1:4,1:3,0:4) - branky FM: Michna 2
Sestava FM: Stromšík, A. Kaňák - Vaculík, Hejda, Sochor, Tengler, Výmola, Tsitzas, Tomáš, Mohelník, Žačik, Galásek, Bardoň, Michna (c). Trenéři: Robert Schedling, Petr Vokoun a Ján Balko.
Zápas, který určitě budeme řadit do kategorie málo povedených. Počínaje brankáři, kterým zápas nevyšel vůbec, přes obránce a konče u našich ofenzivních hráčů. Přitom naše hra v první třetině nebyla vůbec zlá. Od ní bychom se chtěli odrazit. Ano, dělali jsme vzadu velké chyby, ale musíme si rovněž uvědomit, jak jsme řešili příležitosti a kvalitu zakončení vpředu. Tam to byla velká hrůza. Určitě máme na čem pracovat. U některých hráčů je vidět zlepšení. Týmu určitě pomůže rovněž návrat Domči Mohelníka, který by mohl patřit časem k tahounům týmu. Každopádně se chceme do budoucna vyvarovat hře, kterou jsme předvedli ve třetí třetině.

starší žáci U15 - FK Hodonín 3:2 - branky FM: Kunčík, Michalík, Němec
Sestava FM: Řeha - Jedlička, Cudzik, V. Míček (c), Kuboš (46. Křížek) - Kováč (71. Bartek), Hlosta, Němec, Michalík - Švrček, Kunčík (75. Zezula). Trenéři: Radek Šmíd a David Stachovec.
Můžeme být spokojeni jen s prvním poločasem, protože do druhé půle soupeř začal velmi aktivně a my naopak jsme se nechali ukolébat poločasovým výsledkem. V 58. minutě po penaltě byl stav 2:2, ale jsme rádi, že jsme dokazáli kontrovat hned za dvě minuty vítěznou brankou.

starší žáci U14 - FK Hodonín 2:2 (1:0) - branky FM:Michalík, O. Táborský 
Sestava FM: Šimeček - Vrobel, J. Míček (c) (66. Teichmann), Nalewajka, Karas - Šmondrk (66.Matula), Táborský, Hottek, Michalík (41. Čapčuch) - Foldyna, Golich (75. Strack). Trenéři: Lubomír Macíček a Miroslav Poledník.
V prvním poločase jsme podali velice špatný výkon, i když jsme od 5 minuty vedli, tak právě naopak začal na hřišti dominovat soupeř a prakticky nám nedovolil ohrozit jeho branku. Během pauzy jsme museli na kluky trochu zvýšit hlas, což se okamžitě projevilo vypracováním brankových příležitosti. Jak se říká ,,nedáš, dostaneš”, tak soupeř dvěma góly otáčí výsledek na svoji stranu. V závěru utkání se štěstí přiklání i na naši stranu a klukům se podaří vyrovnat na konečných 2:2. Musíme sportovně přiznat, že soupeř byl lepší a jen díky výbornému výkonu brankáře Šimona Šimečka máme jeden bod.

Gascontrol Havířov - starší žáci Future U15 1:5 (0:3) branky FM: Haslhofer 3Jeřábek, Roman
Sestava FM: Maruchnič - Rek, Vegh, Žáček, Pastucha (c), Roman, Bojda, Deingruber, Kabát, Kalina, Jeřábek, Haslhofer, Hruzek, Stryja. Trenér: Adam Filip.

Gascontrol Havířov - mladší žáci Future U13 2:10 (1:3) - branky FM: Bojda 3, Žáček 3, Haslhofer 2, Kakara 2.
Sestava FM: Stromšík - K. Šištík, V. Šištík, Gabriš, Krasula, Haslhofer, Kakara, Hrůzek, Vegh, Bojda, Žáček. Trenér: David Hejda.

PŘÍPRAVKY

ročník 2010 okres (úterý 10. 9. - hř. Lískovec, 17.00 h)

future - Brušperk (úterý 10. 9. - hř. Lískovec, 17.00 h)

ročník 2011 okres (středa 11. 9. - hř. Stovky UMT, 17.00 h)

ročník 2012 okres (středa 11. 9. - hř, Stovky UMT, 17.00 h)

ročník 2009 - Pržno (čtvrtek 12. 9. - hř. Stovky UMT, 17.00 h)

ročník 2010 okres  (čtvrtek 12. 9. - hř. Stovky UMT, 17.00 h)

ročník 2009 triangl (sobota 14. 9. - hř. Hlučín, 09.00 h)

děvčata starší (středa 11. 9. - hř. Stovky, 17.00 h)