Míček s Hlostou nominováni na kemp ČR U15!

F r ý d e k-M í s t e k - Příjemná zpráva k nám dorazila z Prahy. Dva hráči naší U15 totiž byli nominování na kemp ČR U15 v Břeclavi. Na jih Moravy odcestují Vojtěch Míček a Filip Hlosta.

U15 se v Moravskoslezké lize žáků daří. Valcíři neprohráli čtyři zápasy v řadě. Dalším příjemným faktem je pak nominace dvou hráčů z kádru na reprezentační kemp U15, který se bude konat od 17. do 19. září v Břeclavi. Zúčastní se jej obránce a kapitán naší U15 Vojtěch Míček a záložník Filip Hlosta. Oběma hráčům pochopitelně gratulujeme a přejeme, ať si reprezentační sraz užijí. V rámci kempu se uskuteční i modelové utkání. Vojta i Filip odehráli v této sezóně zatím plný počet utkání, tedy šest. Druhý jmenovaný zaznamenal také tři branky.

Frýdecko-místecká výprava se však netýká jen dvou zmíněných fotbalistů. Na jih Moravy vyrazí i šéftrenér žákovských kategorií MFK FM a trenér U15 Radek Šmíd. A ani to není vše, na kemp totiž dostal také pozvánku, v minulé sezóně ještě hráč Valcířů, Michal Málek, který nyní působí v Baníku Ostrava.