Přehled zápasů v týdnu od 10. do 16. 2. 2020

Přehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 10. do 16. února 2020.

MUŽI

muži - FK Blansko 2:3 (2:1) - branky FM: Raab, Varadi

KS ROW 1964 Rybnik - muži 6:2 (2:0) - branky FM: Žák, Šohaj

DOROST

Baník Ostrava U18 - starší dorost U19 7:3 - branky FM: J. Mikulenka 2, Fulnek
Sestava FM: J. Málek (46. Sýkora) - Dudek (70. Šostý), Banyácski (25. Strouhal), Forch, Fulnek - Packo (46. Pavela) - Nezhoda, Corriero (46. Chýlek), J. Mikulenka (70. Psota), Procházka (46. Hammer) - Repček. Trenéři: Jan Žižka a Jakub Hottek
Tentokráte musíme říct, že s výkony některých hráčů nemůžeme být absolutně spokojeni. Byl to zápas, kdy jsme doslova dostali přes hubu. Ale i to patří k fotbalu. Kluci si musí uvědomit, že i za nepříznivého stavu musí na hřišti makat a bojovat.

starší dorost U18 - Lučina muži 1:3 (0:2) - branka FM: Rakovcij
Sestava FM: Rusek - Brojač, Niesner, Kolář, Nytra - Rakovcij, M. Merta - Filipek, Strouhal, Zrůnek - Siedlok
Do hry zasáhli: Hodula, D. Foldyna, Moják. Trenéři: Roman Vojvodík, Radomír Dian a Josef Bardoň
Další cenná konfrontace s mužským fotbalem. Takové zápasy nás posouvají dále. V utkání jsme měli některé velmi dobré pasáže. Kluci po náročných trénincích duel zvládli, škoda neproměněných šancí, i výsledek mohl být veselejší.

mladší dorost U16 - Staré Město 13:2 (8:1) - branky FM: Šeba 4, Králík 3, Stareček 2, P. Němec, Berek, Štětinský, Bartek
Sestava FM: Pracuch (46. Dragon) - Štětínský (46. Vicher), Ševčík, Bartek, A. Kowalczyk - Šeba (46. Střižík), Vykopal (68. Šeba), Berek, P. Němec (68. Štětínský) - Stareček, Králík. Trenéři: Karel Orel a Miroslav Onufer.
Kluci hráli s chutí, dobře kombinovali, vytvářeli si brankové příležitosti. Přes ještě mnoho nevyužitých šancí se dokázali střelecky výrazně prosadit.


ŽÁCI

HS Kroměříž - starší žáci U15 2:9 (1:2) - branky FM: O. Švrček 4, Kunčík 3, Hlosta, V. Míček
Sestava FM: Řeha (41. Pohludka) - Jedlička (41. Michalík), Cudzik, V. Míček, Žiga - Kunčík, Hlosta, Němec (20. Bartek), Křížek - V. Kováč, O. Švrček. Trenéři: Kamil Raška a David Stachovec.
Utkání bylo ovlivněno poměrně silným větrem. Kroměříž hrála velice sympatický kombinační fotbal a v první půli se dostávala do dobrých příležitostí, které ovšem jejich hráči nedokázali dotáhnout do konce. Ve druhém poločase, kdy jsme vítr měli v zádech pro změnu my, jsme soupeře velice dobře napadali už u rozehrávky, což domácím působilo značné potíže. Z toho plynoucí šance jsme pak dokázali proměňovat.

HS Kroměříž - starší žáci U14 5:3 (3:0) - branky FM: Rašovský, Kabát, J. Foldyna
Sestava FM: Šimeček - Teichmann, Nalewajka, Čapčuch, Tománek, Vrobel, Schwarz, Michalík, Golich, Rašovský, J. Foldyna. Do hry zasáhli: Strack, Roman, Kabát, Dolný. Trenéři: Lubomír Macíček a Miroslav Poledník. 
Utkání jsme nezačali vůbec dobře, hned z prvního útoku domácích jsme si dali vlastní gól. V dalším průběhu hry jsme si vytvořili gólové šance, ale ty jsme bohužel neproměnili. I když měli domácí výhodu silného větru v zádech, hra byla vyrovnaná až do chvíle před přestávkou, kdy domácí využili dvou našich chyb v obraně a do druhé půle měli tříbrankový náskok. Po výměně stran byla větrná výhoda na naší straně a kluci se snažili vyrovnat. Ale i přes velkou snahu srovnat jsme nedokázali uhlídat velmi vyspělého hráče domácích, který nám dokázal vstřelit dva góly. Opět jsme se přesvědčili, že pro nás bude jarní část hodně těžká. Pokud budeme chtít uspět, musíme na sobě více pracovat, vystupovat jako tým a pomáhat jeden druhému.

mladší žáci U13 - HS Kroměříž 3:2 (2:1) - branky FM: Végh 2, F. Volný
Sestava FM: Strmiska, Pastrňák - Gongol, Végh, T. Rek, Žáček, Hrůzek, Majer, Hlavatík, F. Volný, Haslhofer, Tvarůžka, Bojda, Rodek, Nešetřil, Pečiva, Rozdolský. Trenéři: Martin Rojíček a František Hlavatík.
Do zápasu jsme nastoupili po čtyřdenním soustředění, kluci měli v nohách náročné tréninky. Zápas se nám povedl, všichni hráči se i přes únavu vydali a utkání dovedli k vítězství.

mladší žáci U12 - HS Kroměříž 13:4 (2:1, 8:2, 3:1) - branky FM: Šuhajda 4, Michna 2, Galásek 2, Mohelník 2, Horňák, K. Šištík, Mucha
Sestava FM: Smolík - Galásek, Janík, Mohelník, Horňák, Tsitzas, Michna, K. Šištík, Vaculík, L. Vyvial, Gardoš, Mucha, Šuhajda. Trenéři: Radek Šmíd, Robert Schedling a Ján Balko.
V zápase jsme oslabeného soupeře jasně přehráli. I přes velký počet vstřelených branek stačila obě družstva ještě spálit hodně dalších příležitostí. My se musíme na naše lepší zakončení na tréninku zaměřit. Asi nejvíce se dařilo naší zimní posile Dajovi Šuhajdovi, který vstřelil 4 góly a na další dva ještě přihrál.

Frýdlant nad Ostravicí - starší žáci Future U15 1:6 - branky FM: Hottek 2, D. Němec, Jedlička, Vrobel, Kalina
Sestava FM: P. Dudek, Řeha - Hottek, Matula, Kabát, Roman, Vrobel, Pikonský, Jedlička, D. Němec, Kalina, Zezula, Jeřábek. Trenér: Adam Filip.

Frýdlant nad Ostravicí - mladší žáci Future U13 6:7 (3:4) - branky FM: Moravec 4, Uhlář 2, Výmola
Sestava FM: Kaňák - Hejda, Závodný, Výmola, Bardoň, Uhlář, Stříž, Schwarz, Gabriš, Moravec, Alfery. Trenér: David Hejda.


PŘÍPRAVKA

ročník 2009 (sobota 15.2. - 4.ZŠ Třinec 13.00 h)

ročník 2011 (Krajská zimní liga, sobota 15.2. - hala Brušperk, 8.00 h)

ročník 2011 (turnaj Uničov, neděle 16.2.)

ročník 2012 (turnaj, sobota 15.2. - 1.ZŠ Frýdek-Místek 8.00 h)

ročník 2012 (Krajská zimní liga 3v3, neděle 16.2. - hala Brušperk, 8.00 h)

ročník 2013 (Krajská zimní liga 3v3, neděle 16.2. - hala Brušperk, 8.00 h)


OSTATNÍ

Lískovec - Staříč (sobota 15.2. - hř. UMT Stovky, 16.00 h)

Řepiště - Straza (sobota 15.2. - hř. UMT Stovky, 18.00 h)

Baška - Palkovice (neděle 16.2. - hř. UMT Stovky, 14.00 h)

Nošovice - Metylovice (neděle 16.2. - hř. UMT Stovky, 16.00 h)

Raškovice - Skotnice (neděle 16.2. - hř. UMT Stovky, 18.00 h)