Přehled zápasů v týdnu od 24. 2.. do 1. 3. 2020

Přehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 24. února do 1. března 2020.

MUŽI

muži - Skalica (zrušeno!!!, pátek 28.2. - hř. UMT Stovky, 13.30 h)

muži - Skaštice 9:0 - branky: Varadi 4, Skwarczek 2, Literák, Kiška, Šohaj

DOROST

Havířov muži - starší dorost U19 2:0 (2:0)
Sestava FM: Sýkora (46. J. Málek) - T. Hammer (46. Procházka), Bányácski (60. Šostý), Strouhal, Dudek – Packo (46. Chýlek), Nezhoda – Křenek (60. Křenek), Correiro (60. Kolenič), Fulnek - Repček. Trenéři: Jan Žižka a Jakub Hottek.
První poločas hodnotím tak, že kdybychom neudělali chyby, mohlo se utkání vyvíjet i jinak. Po klucích jsme chtěli, aby soupeře napadali a donutili k chybám. Ve druhé půli si troufnu říct, že jsme měli mírně navrch, což mi potvrdil i domácí trenér Miroslav Matušovič. Kluci hráli nepříjemný fotbal, kdy napadali domácí rozehrávku. Po herní stránce jsme spokojeni, hlavně s druhým poločasem. Měli jsme pár dobrých příležitostí, jen škoda, že kluci z toho minimálně dva góly nevytěžili.

Nový Jičín U19 - starší dorost U18 (zrušeno!!!, sobota 29.2. - hř. UMT Nový Jičín, 12.15 h)

mladší dorost U17 - Frýdlant n. Ostravicí 5:5 - branky FM: Strižík 3, Račev, Murín
Sestava FM: Müller - Račev, Klimeš, Murín, Maléř - Rimmel, Jurga, Střížík, Kaňák - Šeba. Trenéři: Radek Punda a Milan Šponer.

Nový Jičín U17 - mladší dorost U16 2:1 (2:0) - branka FM: Stareček
Sestava FM: Dragon - Štětínský, Ševčík, Bartek, L. Rek - Kunčík, Vykopal, A. Kowalczyk, Vicher (46. Cudzik) - Stareček, P. Němec (46. Barčák)
Na utkání jsme přijeli přímo ze soustředění z Hutiska a v prvním poločase to bylo patřičně znát. Než jsme se rozhýbali a především rozběhali, tak jsme prohrávali 2:0. A k tomu soupeř ještě neproměnil penaltu. Postupně jsme se ale dostávali do hry, byli živější a v závěru prvního poločasu jsme Adamem Starečkem nastřelili tyč. Druhý poločas už byl z naší strany o hodně lepší, byli jsme aktivní, chtěli jsme výsledek zvrátit, ale bohužel se nám podařilo Adamem Starečkem jen snížit na 2:1.

ŽÁCI

Kysucké Nové Mesto - starší žáci U15 (zrušeno!!!, sobota 29.2. - hř. UMT Kysucké Nové Mesto, 10.00 h)

Kysucké Nové Mesto - starší žáci U14 (zrušeno!!!, sobota 29.2. - hř. UMT Kysucké Nové Mesto, 12.00 h)

mladší žáci U13 - Juventus Žilina (zrušeno!!!, sobota 29.2. - hř. UMT Stovky, 12.00 h)

mladší žáci U12 - Juventus Žilina (zrušeno!!!, sobota 29.2. - hř. UMT Stovky, 13.45 h)

starší žáci Future U15 - Karviná B 0:5 (0:1)
Sestava FM: Pastrňák - Hrůzek, Hlavatík, Zavodný, Nešetřil, Molitor, Haslhofer, Volný, Meca, Végh, Tvarůžka, Majer, Žáček, Moravec. Trenéři: Martin Rojíček a František Hlavatík.
V utkání jsme se prezentovali spoustou nepřesností, kazili jsme jednoduché přihrávky, i když jsme měli míč častěji na kopačkách. Ze staršího a fyzicky vyspělejšího soupeře jsme měli přílišný respekt a směrem dopředu nám chyběla odvaha. Soupeř nás přehrál jednoduchostí a důrazem.

mladší žáci Future U13 - Karviná B 2:3 (1:1) - branky FM: Stříž, Horňák
Sestava FM: Stromšík - Hejda, Sochor, Tengler, Alfery, Stříž, Bardoň, Tsitzas, Mucha, Horňák, Gabriš, Žáčik, Janík. Trenéři: Radek Šmíd a David Hejda.

PŘÍPRAVKA

ročník 2009 - Poruba (přípravné utkání, čtvrtek 27.2. - hř. UMT Stovky, 17.00 h)

ročník 2011 (Krajská zimní liga, sobota 29.2. - hala Brušperk, 8.00 h)

ročník 2011 - Zašová (sobota 29.2. - 8.30 h)