(aktualizováno) Zápasy a tréninky mládeže zrušeny!

F r ý d e k-M í s t e k - (aktualizováno) Vzhledem k aktuální situaci na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu a mimořádných opatřeních přijatých v souvislosti s ochranou proti šíření koronaviru (COVID-19) se ruší od 12. března do odvolání s okamžitou platností všechny tréninky mládeže.

Na základě úterního rozhodnutí Bezpečností rady státu (10.3. 2020) vydala mládež MFK Frýdek-Místek následující prohlášení. Po konzultaci s Krajskou hygienickou stanicí bude nadále tréninkový proces pokračovat. Nicméně, vzhledem k vývoji situace jsme rozhodli, že od 12. března 2020 jsou s okamžitou platností všechny tréninky mládeže do odvolání zrušeny!

Původně také platilo podle prohlášení FAČR, že se soutěžní utkání organizované FAČR, KFS, nebo OFS, neruší a pořadatel utkání (domácí klub), je povinen zabezpečit, že se soutěžního utkání nezúčastní více než 100 osob. Řídící komise pro Moravu a Slezsko se však ve středu 11. března na zasedání domluvila, že se zápasy MSFL, vč. všech mládežnických soutěží, odkládají, a to nejméně do 4. dubna 2020. Mládežnické soutěže komise pozastavila do doby, než se děti opět vrátí do školních lavic, tedy než pominou opatření, která stanovila Bezpečnostní rada státu. V případě změn budeme informovat.

Radim Mamula, předseda MFK Frýdek-Místek z.s.