Gólové hody dorostu

F r ý d e k-M í s t e k - Naše dorostenecké týmy si v uplynulém týdnu zastřílely. U18 si "odskočila" z turnaje šesti a vysoko zvítězila nad muži Řepišť. U17 doslova rozstřílela A-tým Hukvald, stejně si počínala i naše U16 proti dorostu Sedlišť.

Skvělý výkon U18

Zatímco v turnaji šesti U18 na první body stále čeká, proti mužům Řepišť slavila vysokou výhru. Proti ambicióznímu soupeři jsme zužitkovali i zkušenosti, které jsme získali z konfrontace s mužskými týmy ze zmíněného turnaje. „Kluky musím za výkon opravdu pochválit. V zápase nám pomohli z U19 i Kuba Koval a Kuba Strouhal, za což jim patří dík. V utkání jsme využili i hráče U17 a musím říct, že zvládli zápas skvěle. Dařila se nám kombinace, hráli jsem s nasazením. Výhra je i odměnou za předchozí zápasy, kdy jsme sice předvedli dobrý výkon, ale výsledkově se nám nedařilo, hodnotil trenér Roman Vojvodík.

MFK Frýdek-Místek - Řepiště muži 6:2 (2:0)
Branky FM: Siedlok 2, Zrůnek 2, M. Merta, Rakovcij
Sestava FM: Müller - Šponer, Niesner, Strouhal, Koval - Mokroš, Rakovcij, M. Merta, Maléř - Siedlok, Zrůnek. Střídali: Tomančák, Psota, Nytra, D. Foldyna, Murín. Trenéři: Roman Vojvodík a Radomír Dian.


Střelecký koncert U17

Hukvaldy na přátelský zápas proti U17 vzpomínat asi v dobrém nebudou. Valcíři A-tým soupeře vůbec nešetřili, po první půli vedli 5:0, v druhém dějství přidali dokonce deset gólů. Zatímco v první části nás Hukvaldy trápily, v části druhé už byla hra jednoznačně pod taktovkou našeho týmu. Po čtyřech gólech si připsali naši kanonýři Sebastian Šeba a Matěj Střižík.

MFK Frýdek-Místek - Hukvaldy muži 15:0 (5:0)
Branky FM: Střižík 4, Šeba 4, Klimeš 2, Jurga 2, Šponer, Kulhánek, Kaňák
Sestava FM: Müller - P. Vyvial (46. Rimmel), Vykopal (46. Ševčík), Filip Murín (65. P. Vyvial), D. Foldyna (46. Račev) - Kaňák, F. Šponer (46. Kulhánek), Cempírek (46. Jurga), Klimeš (c) - Střižík, Šeba. Trenéři: Radek Punda a Milan Šponer


U16 si v Sedlištích zastřílela

Páteční podvečer v Sedlištích patřil jednoznačně Valcířům. Byť se dorost Sedlišť dostal jako první do vedení, dlouho se neradoval. Svěřenci trenéra Karla Orla následně předvedli gólovou smršť, která se zatavila až na třinácti brankách. První hattrick v dresu Valcířů zaznamenal David Berek.

Sedliště - MFK Frýdek-Místek 1:13
Branky FM: Berek 3, Hutyra 2, Králík 2, Cisovský, F. Kowalczyk, Vykopal, Stareček, Vláčuha, Barčák
Sestava FM: Pracuch (Dragon) - Štětinský, Ševčík, F. Kowalczyk, L. Rek - Vicher, Berek, Vykopal, Cisovský - Králík, Vláčuha. Střídali: Stareček, A. Kowalczyk, Barčák, Hutyra. Trenéři: Karel Orel a Miroslav Onufer