Mládež představila projekt s H2 World

F r ý d e k-M í s t e k - V úterý 14. července proběhlo ve VIP prostorách stadionu Stovky představení projeku MFK Frýdek-Místek z.s. a H2 World Health & Beauty. Spolupráce, která již nějaký čas trvá, tak dostala oficiální punc.

Urychlení regenerace, ale také zvýšení výkonu mladých fotbalistů. To vše dokáže molekulární vodík. I proto jsme se spojili se společností H2 World, která má na tomto poli neocenitelné zkušenosti a rozhodli se pro spolupráci. 14. července byl projekt představen ve VIP prostorách stadionu Stovky. Užitečnost molekulárního vodíku, a co vše obnáší, mohli slyšet nejen naši mládežničtí trenéři. „Dostali jsme se ke spolupráci se sportovci, ale také s lékaři a fotbal ve Frýdku je jeden z prvních klubů nejenom v České republice, ale oficiálně dalo by se říct v Evropě,“ uvedl zakladatel a generální ředitel H2 World Health & Beauty David Maršálek. Ten byl samozřejmě představení projektu a přednášce doc. PhDr. Michala Botka, PhD. (foto vlevo) z Fakulty tělesné kultury Palackého univerzity v Olomouci přítomen. Jako host byl účasten i bývalý skvělý plavec a olympionik Květoslav Svoboda. Celou akci pak uváděl zlatý medailista v akrobatickém lyžování ze ZOH v Salt Lake City 2002 Aleš Valenta.

Projekt má podporu nejen v podobě sportovního vedení mládeže, ale samozřejmě i předsedy MFK Frýdek-Místek z.s. Radima Mamuly a kladně je vnímán i městem, s projektem je obšírně obeznámen náměstek primátora Frýdku-Místku Radovan Hořínek. Spolupráce s H2 World se ostatně testovala již dříve. „Už jsme to zkoušeli a musím říct, že kluci v rámci regenerace opravdu nebyli tolik unavení a oživení organismu probíhá rychleji. Celkově využíváme molekulární vodík v našich žákovských a dorosteneckých týmech, uvedl šéftrenér mládeže Roman Vojvodík.