Přehled zápasů v týdnu od 3. 4. do 9. 4.

Přehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 3. do 9. dubna 2017.

FK Viktoria Žižkov - muži 5:0 (3:0)

mladší dorost U16 - MFK Karviná 2:2 (2:1) - branky: 7. Kováč 1:0, 19. 1:1, 22. Strouhal 2:1, 60. 2:2
Sestava FM: Hasalík – Dudek, Šostý, L. Maceček, Al. Akritidis – Procházka, Strouhal, Forch – Al. Akritidis, Kováč (69. D. Maceček), Pavela (62. Křenek). Trenéři: Radomír Hlaváč a Petr Schmidt.
„Vyrovnané utkání, ve kterém jsme za stavu 2:1 měli dvě šance navýšit vedení. Ty jsme nevyužili a soupeř nás potrestal ze standardní situace vyrovnávací brankou. V obranné fázi pracujeme slušně, kromě standardních situací, ze kterých jsme dnes dvakrát inkasovali. V té útočné se ale zatím hledáme. Chybí nám tam větší kvalita jak při zakládání, vedení a samotném zakončení útoku, i když nějaké zlepšení zaznamenáváme. Na to, abychom byli výsledkově stoprocentně úspěšní to však zatím nestačí,“ krátce zhodnotil utkání trenér Radomír Hlaváč.

mladší dorost U17 - MFK Karviná 0:4 (0:2) Sestava FM: Malík - Kudláček, Kožušník, Dryák, D. Bystroň - Blahuta - Zima, Plewa - Želazko (60. Srubek), Chýlek, Veselka (41. Křenek). Trenéři: Jan Žižka a Robert Černý.

starší dorost U19 - MFK Vyškov 1:0 (0:0) - branka FM: 63. Velička
Sestava FM: Filipec - Kublák, Hamšík, M. Fukala, Hruška - Hladík (67. Ciesarík), Mrkvička, Pánek (89. Ištok), Šohaj (58. Liška) - Šafner - Velička (87. Wojčík). Trenéři: Josef Sláma a Radek Punda.

mladší dorost U17 - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
Sestava FM: Malík - Srubek (69. Šostý), Kožušník, Alex Akritidis, D. Bystroň (41. Koval) - Kudláček - Želazko, Dryák, J. Fukala - Zima, Liberda (55. Blažek). Trenéři: Jan Žižka a Robert Černý.

mladší dorost U16 - Sigma Olomouc 1:1 (1:0) - branky: 15. Forch 1:0, 52. 1:1
Sestava FM: Hasalík – Dudek, Šostý, L. Maceček, Pavela (65. Koval) – Strouhal, Forch – Křenek, An. Akritidis (61. Chýlek), Procházka – Kováč (67. D. Maceček). Trenéři: Radomír Hlaváč a Petr Schmidt.
„Dnešní utkání nám ukázalo čeho jsme schopni. Hlavně první poločas jsme se přibližovali způsobu a stylu hry, kterým se chceme prezentovat. Byli jsme aktivní, slušně jsme kombinovali a po zisku míče rychle přecházeli do útoku se snahou co nejvíce akcí zakončit. Je škoda, že se nám z toho podařilo vytěžit „pouze“ jednu branku. Druhý poločas už nebyl z naší strany tak dominantní. Soupeř se dostával častěji před naši branku, a jak jinak než ze standardní situace vyrovnal. Tohle nás trápí, protože je to už třetí branka v řadě, kterou jsme inkasovali ze standardky a my na tom v tréninku budeme muset zapracovat. I přesto, že se nám dnes nepodařilo zvítězit, kluky za dnešní výkon chválíme. Pokud budou na sobě pracovat dál, tak jak pracují, určitě se v brzké době dočkají i odměny v podobě vítězství,“ krátce zhodnotil utkání trenér Radomír Hlaváč.

TJ Raškovice st. žáci - mladší žáci U13 0:17 (0:9) - branky FM: A. Kováč 4, Maléř 3, Koutný 3, M. Málek 2, Barčák 2, Poloch, Žáček, Maloň
Sestava FM: Dvořák - Žáček, A. Kováč, Bartek, A. Kowalczyk - Koutný, Maloň, Maléř, Šponer - Barčák, M. Málek. Střídali: Poloch, Rek, F. Kowalczyk, Pešek, Karásek. Trenéři: Lubomír Macíček, Robert Schedling a Ján Balko.

starší žáci U15 - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
Sestava FM: Rusek - Mokroš, Kolář, Tomančák, Zrůnek - Mohyla, Šigut (60. Murín) - Packo, Corriero, Strkač - Vahalík. Trenéři: Karel Orel a Milan Šponer.
I přes bojovný výkon se nám nepodařilo se silnou Zbrojovkou bodovat.

starší žáci U14 - Zbrojovka Brno 3:1 (1:0) - branky FM: Chalachan 2, VyvialSestava FM: Kavka - Cempírek, Březina, Klimeš, Šilák,Jurga (60. Kulhánek),Chalachan, M. Mikulenka (62. Vyvial), Rehwald, Marciňa (45. Murín), D. Śmiga (55. Šeba). Trenéři: Karel Maceček a Josef Bardoň.Dnes se nám povedla hlavně první půle, kdy jsme na hřišti byli jasně lepší a soupeře dostali pod tlak. Vytvořili si několik dobrých příležitostí, ale bohužel dali pouze jeden gól. V této fázi kluci podali výborný výkon a zaslouží pochvalu. Ve druhé půli se Brno zlepšilo, a také si začalo vytvářet šance a nakonec šťastně jednu proměnilo. My jsme hned vzápětí po přímočaré akci strhli Chalachanem vedení opět na svou stranu a v závěru přidali pojistku. Cenné vítězství, které se nezrodilo náhodou, ale po velmi dobrém výkonu.

Fastav Zlín - starší žáci U15 2:1 (1:1) - branka FM: 28. Corriero (Tomančák)
Sestava FM: J. Málek - J. Mikulenka (58. Niesner), Kolář (45. M. Merta), Tomančák, T. Hammer - Mokroš, Mohyla - Packo, Corriero, Zrůnek (64. Brojač) - Vahalík. Trenéři: Karel Orel a Milan Šponer.
Jeden z nejslabších výkonů celé dosavadní sezony a velké zklamání pro všechny přihlížející.

Fastav Zlín - starší žáci U14 1:2 (0:2) - branky FM: M. Mikulenka, ŠilákSestava FM: Kavka - Cempírek, Březina, Klimeš, Murín (62. Vyvial), Šilák,Jurga,Chalachan, M. Mikulenka (60. Kulhánek), Rehwald, D. Śmiga (50. Šeba). Trenéři: Karel Maceček a Josef Bardoň.V první půli jsme hráli dobře. Ve druhém poločase pak soupeř snížil a v touze vyrovnat utkání hodně zdramatizoval.

FK Šumperk - mladší žáci U13 3:15 (2:3, 0:6, 1:6) - branky FM: M. Málek 5, Šponer 3, A. Kováč 3, Maléř, Poloch, Barčák, Koutný
Sestava FM: Dvořák - Žáček, Pešek, Bartek, Koutný, Maléř, A. Kováč, M. Málek, Barčák, Šponer, Rek, Maloň, F. Kowalczyk, A. Kowalczyk. Trenéři: Lubomír Macíček, Robert Schedling a Ján Balko.

FK Šumperk - mladší žáci U12 4:17 (2:10, 0:3, 2:4) - branky FM: 2. D. Němec 0:1 (Míček), 7. Míček 0:2, 11. Rašovský 0:3 (Pastucha), 11. Rašovský 0:4 (Pastucha), 14. Rašovský 0:6 (Pastucha), 16. Krejčí 0:7 (D. Němec), 17. D. Němec 0:8 (Hlosta), 18. Ježík 0:9 (Krejčí, D. Němec), 28. Žiga 2:10 (Šimíček), 47. Krejčí 2:11 (D. Němec), 50. Míček 2:12 (Hlosta), 51. Hlosta 2:13 (D. Němec), 79. V. Kováč 3:14 (Rašovský), 87. Míček 3:15 (D. Němec), 89. Hlosta 3:16 (D. Němec, Míček), 90. D. Němec 4:17 (Míček)
Sestava FM: Mařík, Řeha - Kunčík, Rašovský, Kuboš, Šimíček, Konečný, Krejčí, Míček, V. Kováč, Ježík, D. Němec, Cudzik, Žiga, Hlosta, Pastucha. Trenéři: Radek Šmíd a Martin Rojíček.