Přehled zápasů v týdnu od 14. do 20. 11. 2016

Přehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 14. do 20. listopadu 2016.

MUŽI

muži - SFC Opava 1:1 (1:1) - branka FM: Hykel

DOROST

mladší dorost U17 - MFK Karviná 5:1 (0:0) - branky: 43. Křížák 1:0 (J. Fukala), 52. 1:1, 54. Kopecký 2:1 (Buchlovský), 57. Kopecký 3:1 (Zima), 62. Buchlovský 4:1, 74. M. Fukala 5:1 (Buchlovský)
Sestava FM: Blažek - Kudláček (65. Srubek), M. Fukala, Blahuta, D. Bystroň (41. Veselka) - Buchlovský - Křižák, Plewa (41. Dryák), J. Fukala - Zima - Kopecký (72. Liberda). Trenéři: Jan Žižka a Robert Černý.
V prvním poločase nám vázla kombinace směrem dopředu a z toho pramenily pouze dvě šance, které jsme neproměnili, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. O poločase jsem kluky nabádal k větší aktivitě směrem dopředu a k trpělivosti, že se branky dostaví. Opravdu musím pochválit dnes celý tým, zvláště za druhý poločas, kdy si kluci sebevědomě šli za vítězstvím.

mladší dorost U16 - MFK Karviná 2:0 (1:0) - branky: Kováč, L. Maceček
Sestava FM: Hasalík - Koval, Šostý, Bányácski, Dudek - Forch, Strouhal, L. Maceček (78. Alexis Akritidis) - Křenek (70. Chýlek), Kováč (60. Míček), Procházka. Trenéři: Patrik Krabec a Petr Schmidt.
Zasloužené vítězství, kterým kluci završlili skvělý podzim.

starší dorost U19 - MFK Vítkovice 5:5 (x:x) - podrobnosti nehlášeny

ŽÁCI

starší žáci U15 - kvalifikace na halové MČR - (hala Bílovec - 3. místo)
Výsledky FM: - MFK Vítkovice 9:0 (branky FM: K. Merta 3, Šigut 3, Ruml, T. Hammer, J. Mikulenka), - MFK Karviná 4:1 (Ruml 2, Vahalík, vlastní), - FC Baník Ostrava 1:8 (Šigut), - FC Hlučín 2:8 (K. Merta, Ruml), - ŠSK Bílovec 6:5 (Corriero, Ruml, Vahalík, Tomančák, Zrůnek, K. Merta).

starší žáci U14 - turnaj v Prostějově - hráno na UT bez vyhlášení výsledků
Výsledky FM: - Spartak Trnava 2:2 (branky FM: D. Śmiga 2), - FC Sparta Brno 1:1 (Cempírek), - MFK Vítkovice 5:0 (Chalachan 3, D. Śmiga, Cempírek), - 1. SK Prostějov 1:0 (D. Śmiga), - 1. SC Znojmo 3:0 (Chalachan 2, Rehwald).
Sestava FM: Kavka, Müller - Cempírek, Březina, Klimeš, Šilák, Murín, Marciňa, Šeba, Rehwald, Chalachan, Jurga, M. Mikulenka, Hrabec, D. Śmiga, Kulhánek. Trenéři: Karel Maceček a Josef Bardoň.

mladší žáci U13 - kvalifikace na halové MČR - (hala Bílovec - 2. místo)
Výsledky FM: - MFK Vítkovice 6:3 (branky FM: M. Málek 3, Pešek, Kaňák, Maloň), - MFK Karviná 1:2 (Maloň), - FC Baník Ostrava 4:6 (M. Málek 2, Pešek, Kaňák), - FC Hlučín 8:2 (M. Málek 2, Kaňák 2, Maloň 2, J. Jiříček, Koutný), - ŠSK Bílovec 8:1 (Maloň 2, Kaňák, J. Jiříček, M. Málek, Maléř, Žáček, Koutný).
Sestava FM: Dvořák, Hrubý - Pešek, Žáček, J. Jiříček, Maléř, M. Málek, Kaňák, Maloň, Koutný. Trenéři: Lubomír Macíček, Robert Schedling a Ján Balko.
Konečné pořadí: 1. FC Baník Ostrava (postup na halové MČR v Třebíči), 2. MFK Frýdek-Místek, 3. MFK Vítkovice, 4. MFK Karviná, 5. FC Hlučín, 6. ŠSK Bílovec.

mladší žáci U12 - halový turnaj v Třinci - (1. a 6. místo)
Výsledky: FM oranžoví - Třinec 5:0 (branky FM: Krejčí 3, Ježík 2), FM modří - Opava 1:3 (Pavlica), FM oranžoví - FM modří 3:2 (Krejčí, Švrček, Hlosta - Pavlica, Kováč), FM modří - Třinec 3:4 (Pavlica 2, Kunčík), FM oranžoví - Opava 6:1 (Krejčí 2, Švrček 2, Cudzik, Hlosta), FM modří - Bialsko Biala 8:2 (Kunčík 3, D. Němec 2, Pastucha 2, Pavlica), FM oranžoví - Martin 5:4 (Krejčí 2, Cudzik, Švrček, Ježík), FM modří - Juv. Žilina 2:2 (Kuboš, Pavlica), FM oranžoví - Bialsko Biala 9:0 (Švrček 3, Krejčí 2, Cudzik 2, Hlosta, Míček), FM modří - Martin 0:9, FM oranžoví - Juv. Žilina 5:1 (Krejčí 2, Švrček, Cudzik, Míček).
Konečné pořadí: 1. MFK FM oranžoví, 2. Fomat Martin, 3. SFC Opava, 4. Juventus Žilina, 5. Fotbal Třinec, 6. MFK FM modří, 7. Bialsko Biala.
Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen frýdecko-místecký útočník Lumír Krejčí.

PŘÍPRAVKA

ročník 2006 - turnaj MŽ (čtvrtek 17. 11. - hala Raškovice - 8.00 h) KZL

ročník 2006 - Wodzislaw (sobota 19. 11. - hř. Stovky UT - 9.00 h) PU

ročník 2010 - turnaj 3v3 (sobota 19. 11. - hala 6. ZŠ Místek - 9.00 h)

ročník 2009 - turnaj (neděle 20. 11. - hala Kozlovice - 8.00 h) KZL

ročník 2008 - turnaj (neděle 20. 11. - hala Smilovice - 9.00 h) HLP

ročník 2009 - turnaj 3v3 (neděle 20. 11. - hala Brušperk - 11.00 h) KZL

TOPlist