Přehled zápasů v týdnu od 12. 9. do 18. 9. 2016

Přehled zápasů týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 12. do 18. září 2016.

muži - Viktoria Žižkov 1:2 (0:1) - branka FM: Šumský

starší dorost U19 - FK Šumperk 3:2 (3:0) - branky: 5. Šafner 1:0, 25. Pánek 2:0, 45. Velička 3:0, 53. 3:1, 76. 3:2
Sestava FM: Uher - Karas, Kublák, Mrkvička, Ciesarík - Šohaj (87. Vojkovský), Pánek, Hruška, Wojčík (62. Hladík) - Šafner (83. Kutáč), Velička (56. Gros). Trenéři: Josef Sláma a Radek Punda.
Bojovné utkání dvou rozdílných poločasů. V průběhu první půle jsme si vypracovali tříbrankové vedení, po přestávce soupeř hru zjednodušil a díky důrazu v osobních soubojích nás dostal pod tlak, který vyústil v kontakní góly. Do konce zápasu byl výsledek utkání otevřený.

Sigma Olomouc - mladší dorost U17 2:2 (1:0) - branky: 27. vlastní Kožušník 1:0, 42. Kopecký 1:1 (Buchlovský), 71. Plewa 1:2 (Kopecký), 76. 2:2
Sestava FM: Blažek - Kudláček (77. Želazko), M. Fukala, Kožušník, Veselka (29. D. Bystroň) - Blahuta - Zima, Plewa, Buchlovský, J. Fukala - Kopecký (72. Andr. Akritidis). Trenéři: Jan Žižka a Robert Černý.
Dnešní remíza je naprosto zasloužená, šance se střídaly na obou stranách a tempo hry bylo vysoké až do konce utkání a splňovalo parametry dorostenecké ligy. Kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Sigma Olomouc - mladší dorost U16 0:0
Sestava FM: Hasalík - Koval, Bányácski, Šostý, Dudek - Forch, Kubáň, L. Maceček (70. Vrubel) - Pavela (77. Strouhal), Míček (79. Alex Akritidis), Procházka (64. Andreas Akritidis). Trenéři: Patrik Krabec a Petr Schmidt.
Velice kvalitní utkání s šancemi na obou stranách, které skončilo zaslouženou remízou.

TJ Raškovice - mladší žáci U13 0:12 (0:2, 0:5, 0:5) - branky FM: M. Málek 4, Němec 3, Hrubý 2, Kaňák, Koutný, J. Jiříček
Sestava FM: Dvořák - Štětinský, Bartek, A. Kowalczyk, Šponer, Kaňák, Němec, F. Kowalczyk. Střídali: Žáček, J. Jiříček, Závada, Koutný, M. Málek, Hrubý. Trenéři: Lubomír Macíček, Robert Schedling a Ján Balko.

mladší žáci U13 - FK Šumperk 21:0 (6:0, 8:0, 7:0) - branky FM: M. Málek 6, Koutný 4, Kaňák 3, Šponer 3, Pešek 2, J. Jiříček, Bártek, Maloň
Sestava FM: Hrubý - Žáček, J. Jiříček, Maléř, Koutný, Kaňák, Maloň, M. Málek, F. Kowalczyk, Pešek, Závada, Šponer, Bártek, P. Němec, Barčák. Trenéři: Lubomír Macíček, Robert Schedling a Ján Balko.
Za dnešní předvedený výkon chceme kluky pochválit. Snažili se zápas hrát v nasazení, soupeře nutili k chybám, které se dařilo proměňovat. Musíme takhle pokračovat, abychom se zlepšovali. I přes vysokou porážku bych chtěl pochválit našeho soupeře, který se po celý zápas snažil hrát fotbal a nesnížil se k nějakému nakopávání míčů.

mladší žáci U12 - FK Šumperk 10:1 (2:0, 6:0, 2:1) - branky: 10. Pastucha 1:0 (Konečný), 16. Kováč 2:0 (Kunčík), 36. Kunčík 3:0 (Míček, Kalina), 39. Kováč 4:0, 41. Jedlička 5:0, 51. Krejčí 6:0, 57. Pastucha 7:0 (Jedlička), 60. D. Němec 8:0 (Hlosta), 71. Kunčík 9:0 (Kalina), 87. 9:1, 89. Krejčí 10:1 (Kraus)
Sestava FM: Řeha, Mařík - Kunčík, Cudzik, Kuboš, Jedlička, Hlosta, Krejčí, Míček, Kováč, Ježík, D. Němec, Pastucha, Žiga, Konečný, Kalina, Kraus. Trenéři: Radek Šmíd a Martin Rojíček.
Zápas, ve kterém si kluci vyzkoušeli různé posty na hřišti, se většinou odehrával na polovině soupeře. Bohužel naše produktivita byla žalostná, ale na druhou stranu jsme se dostávali do těchto šancí po pěkných individuálních a i týmových akcích.

FC Slovácko - starší žáci U15 0:0
Sestava FM: J. Málek - Kolář, M. Merta, Tomančák (8. J. Mikulenka), T. Hammer - Gödel (68. Packo), Mohyla, K. Merta, Zrůnek - Vahalík, Šigut. Trenéři: Karel Orel a Milan Šponer.
V Boršicích jsme dnes předvedli bojovný až srdnatý výkon, kdy fotbalovější domácí diktovali tempo hry, vytvořili si řadu brankových příležitostí, které však většinou zneškodnil výborně chytající Honza Málek. Naše dvě vyložené šance bohužel zůstaly neproměněny, a tak došlo na dělbu bodů.

FC Slovácko - starší žáci U14 3:5 (3:2) - branky FM: D. Śmiga 3, M. Mikulenka, Cempírek
Sestava FM: Kavka - Cempírek, Březina, Klimeš, Šilák - Rehwald (22. Šeba, 65. Hrabec), Jurga, M. Mikulenka, Bongilaj, Marciňa (50. Vyvial) - D. Śmiga (65. Boček). Trenéři: Karel Maceček a Josef Bardoň.
Do utkání jsme vstoupili špatně a po chybách jsme do dvaceti minut prohrávali 2:0. Pak jsme se naštěstí vzpamatovali a vyrovnali. Soupeř nám v závěru první půle dal gól a šel opět do vedení. Ve druhém poločase jsme se ve všech činnostech zlepšili a kluci utkání zaslouženě třemi góly otočili a dovedli k vítězství. Kluci dnes dokázali dvakrát otočit nepříznivý výsledek, navíc proti velice silnému soupeři, což dokazuje jejich velmi dobrý charakter. Kluci zaslouží pochvalu.