Představení partnera klubu Hrtus & Partner s.r.o.

Firma Hrtus &Partner s. r. o. je již dlouhou dobu partnerem klubu MFK FM. I z toho důvodu jsme se rozhodli s naším partnerem popovídat a v krátkosti jej také i frýdecko-místeckým fanouškům představit.

Pane Hrtusi, mohl byste nám vaší firmu trochu představit?

Naše firma má dva hlavní pilíře. Prvním jsou pravidelné a speciální úklidové práce v administrativních budovách, logistických halách, velkých kancelářských budovách, průmyslových halách a podobně. Druhým pilířem je fyzická ostraha objektů, tudíž naší zaměstnanci dělají pravidelné obhlídky objektů a dozorují na kamerách, také hodně střežíme staveniště apod. Jsme na trhu devátým rokem a máme přes 250 zaměstnanců a stále rosteme, což je pěkné číslo. Prostě se nám daří.

Kde všude vaše firma působí?

Naše hlavní pole působnosti je v Moravskoslezském kraji, ale máme i zakázky v Brně nebo třeba v Pardubicích. Navíc jsme nedávno koupili reklamní agenturu, která je na trhu 27 let a budeme se snažit ji trošku zmodernizovat a dát ji nový drive. Vidíme v ní obrovský potenciál. Rádi bychom šli cestou kvalitních grafických návrhů, tzn. webové stránky, loga, grafické zpracování firemních a reklamní předmětů a poté jejich následnou realizací.

Co vy a sport? Když sponzorujete hodně sportovních spolků. 

Nikdy jsem nebyl na rozdíl od svého kolegy aktivní sportovec, nicméně si rád zajdu zaběhat nebo navštívím posilovnu. Všeobecně se mi ovšem kolektivní sport líbí a rád ho podporuji. Podporujeme nejen fotbal, ale také baseball, házenou a bojové sporty. Ve Starém Městě jsme hlavní partnerem fotbalového klubu. Tam bohužel nemají mocsponzorů, a byť je město podporuje, k chodu klubu to nestačí. Proto jim pomáhám i jiným způsobem a musím přiznat, že mě to hodně baví.

Proč tedy podporujete také fotbal ve Frýdku-Místku?

Jsem hrdý na to, že pocházím z Frýdku-Místku a fotbal má zde dlouholetou tradici. No, a když jsme se s kolegou rozhodovali, kam vložit naše peníze, tak volba byla jasná. Jsem přesvědčený, že fotbal k našemu městu patří. Jednou ročně taktéž podporujeme mládežnický fotbalový turnaj O pohár primátora města Frýdek-Místek.

Vidím, že máte sport hodně rád. Máte ještě nějaké koníčky?

Nevím, jestli to lze brát jako koníček, ale rád mám svou práci. Neustále přemýšlím, co bych mohl ve firmě zlepšit, co bych mohl udělat, aby se firma stále posouvala dále, a i když to není manuální práce, tak v hlavě to neustále šrotuje. A to je někdy mnohem těžší.

Moc Vám děkujeme za rozhovor