V Chorvatsku si zahráli rovněž kluci z přípravky

V chorvatské Poreči se konal také turnaj pro kategorie přípravek. Frýdek-Místek měl na Istrii zastoupení v podobě hráčů z U10.

O uplynulém víkendu se do Chorvatska vydali společně se svými spoluhráči z U13 také kluci starší přípravky (U10). "Pro kluky to byla vůbec první zkušenost s mezinárodním fotbalem a to na nás trochu i znát. Už v prvním utkání klukům nohy svazovala určitá nervozita, ale ve zbývajících zápasech ji ze sebe střepali a nechali na hřišti všechno. Musím dodat, že jsme měli i spoustu smůly při zakončení. Prakticky v každém střetnutí jsme nastřelili několikrát břevno nebo tyčku," vrací se k víkendovému turnaji trenér týmu Josef Bardoň.

Mladí Valcíři dosáhli v Chorvatsku těchto výsledků: - FM - MKS Wroclaw I. (PL) 0:2, - SC Neuseidl (A) 3:7, - Union Mauer (A) 1:0, - MKS Wroclaw II. (PL) 1:3. "Nakonec jsme obsadili desáté místo. Klukům musíme poděkovat nejen za předváděné výkony, ale také i za vzornou reprezentaci našeho klubu. Velké díky patří také i rodičům, kteří kluky neúnavně podporovali," dodal Bardoň.