Týmovou produktivitu ovládl na podzim Varadi

F r ý d e k-M í s t e k - Na uplynulý podzim Valcířů MSFL jsme se podívali pohledem individuálních statistik. Týmovou produktivitu poměrně suverénně Adama Varadi, který se stal i nejlepším střelcem. I další statistiky ovládli hráči, kteří bojovali za Lipinu minulou sezónu v druhé lize. Nejvytíženějšími hráči byli Petr Literák a Michal Švrček, nejvíce asistencí posbíral Honza Hruška.

VYTÍŽENOST

Asi není velkým překvapením, kdo byl z kádru v podzimní části MSFL nejvytíženější. Ano, tipujete správně trio Petr Literák, Michal Švrček a Adam Varadi. První dva jmenovaní zvládli plnou porci minut. Patnáct zápasů připsali také Honza Hruška a Patrik Strnad. Nebýt vyloučení proti Otrokovicím, dosáhl by na tuto metu i stoper Daniel Bialek, který byl i s jednou absencí pátým nejvytíženějším hráčem našeho kádru.

PETR LITERÁK          15 ZÁPASŮ
MICHAL ŠVRČEK 15 ZÁPASŮ
ADAM VARADI 15 ZÁPASŮ
JAN HRUŠKA 15 ZÁPASŮ
PATRIK STRNAD          15 ZÁPASŮ

PETR LITERÁK          1350 MINUT
MICHAL ŠVRČEK 1350 MINUT
ADAM VARADI 1344 MINUT
JAN HRUŠKA 1302 MINUT
DANIEL BIALEK           1242 MINUT

GÓLY

Střeleckým tahounem byl na podzim jednoznačně Adam Varadi. Zkušený útočník se prosadil ve dvanácti případech a v tabulce kanonýrů MSFL mu patří druhé místo za Jakub Přichystalem z Líšně. Ze sbírky dvanácti branek se prosadil čtyřikrát z pokutových kopů. Záda kryje Adamovi s pěti góly Tomasz Gomola. Třikrát se trefil Patrik Strnad.

ADAM VARADI          12 GÓLŮ
TOMASZ GOMOLA 5 GÓLŮ
PATRIK STRNAD 3 GÓLY

ASISTENCE

Statistiku gólových asistencí ovládl Honza Hruška, který hned pětkrát vybídl spoluhráče k úspěšnému skórování. Čtyři asistence zaznamenal Adam Varadi, po dvou Patrik Strnad, Vojtěch Vokoun, Michal Švrček a David Dendis.

JAN HRUŠKA                                       5 ASISTENCÍ  
ADAM VARADI 4 ASISTENCE
Strnad, Dendis, Vokoun, Švrček, Ciesarík     2 ASISTENCE

PRODUKTIVITA

Celkovou produktivitu ovládl s dvanácti góly a čtyřmi asistencemi celkem jednoznačně Adam Varadi. Za ním následují Honza Hruška a Patrik Strnad.

ADAM VARADI         16 (12 GÓLŮ + 4 ASISTENCE) 
JAN HRUŠKA 7 (2 GÓLY + 5 ASISTENCÍ)
PATRIK STRNAD 5 (3 GÓLY + 5 ASISTENCE)

KARTY

Valcíři hráli na podzim pořádně od podlahy, o čemž svědčí počet karetních trestů, byť v mnoha případech byly zbytečné. Ke čtyřiačtyřiceti žlutým kartám jsme přidali i dvě červené. Velkému počtu žlutých karet nahrává i fakt, že v MSFL za čtyři žluté karty není pro hráče stop.

ADAM VARADI              6 ŽLUTÝCH
PATRIK STRNAD 5 ŽLUTÝCH
PETR LITERÁK 5 ŽLUTÝCH
TOMASZ GOMOLA 4 ŽLUTÉ

ADAM VARADI              1 ČERVENÁ
DANIEL BIALEK 1 ČERVENÁ

NA INDIVIDUÁLNÍ STATISTIKY SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE: