Přehled zápasů od 29.5. do 4.6.2017

Přehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 29. května do 4. června 2017.

SC Znojmo - starší dorost U19 2:1 (1:1) - branky: 13. 1:0, 27. Šafner 1:1, 54. 2:1
Sestava FM: Uher - Karas (68. Pánek), M. Fukala, Kublák, Ciesarík - Liška (64. Hladík), Jeřábek, Hruška, Wojčík - Šafner (73. Filipec) - Velička. Trenéři: Josef Sláma a Radek Punda.
V dnešním utkání soupěř trestal naše individuální chyby. Snažili jsme se o kombinační hru, ale k vyšší produktivitě scházela kvalitnější finální fáze.

mladší dorost U17 - turnaj v Berlíně (3. místo)
Výsledky FM v základní skupině: FM - Ringsted IF II. (DEN) 3:0 (branky FM: Pavela, Zima, Blahuta), - S.C. Entschende (NZ) 1:0 (Banyacski), - Berlin FC Dynamo I. (D) 1:0 (Corriero). Semifinálová skupina: FM - Berlin FC Dynamo II. (D) 0:1, - WKS Slask Wroclaw (PL) 1:0. Utkání o 3. místo: FM - VV Diepenveen (NZ) 1:0.

mladší dorost U16 - turnaj v Berlíně (1. místo)
Výsledky FM v základní skupině: FM - PH Almelo (NZ) 3:0 (branky FM: Křenek, Forch, K. Merta), - WKS Slask Wroclav (PL) 1:0 (L. Maceček), - Ringsted IF I. (DEN) 1:1 (D. Maceček). Semifinálová skupina: FM - VV Diepenveen (NZ) 1:0 (K. Merta), - S.C. Entschende (NZ) 0:0. Finále: FM - WKS Slask Wroclaw (PL) 0:0 - pk 3:1 (Procházka, K. Merta, D. Maceček).
Více o turnaji si budete moci přečíst v nejbližších dnech, kdy připravíme pro náš web článek a názory trenérů obou zúčastněných týmů.

TJ Valašské Meziříčí - mladší žáci U12 0:8 (0:0, 0:1, 0:7) - branky: 60. Kováč 0:1 (Švrček), 62. Rašovský 0:2 (D. Němec), 63. Krejčí 0:3 (D. Němec, Hlosta), 65. D. Němec 0:4 (Rašovský), 73. D. Němec 0:5 (Krejčí), 75. Hlosta z pk 0:6 (D. Němec), 86. Pastucha 0:7 (V. Kováč), 88. Pastucha 0:8 (V. Kováč, Žiga)
Sestava FM: Řeha, Mařík - Kunčík, Konečný, Hlosta, Jedlička, Krejčí, Kuboš, D. Němec, Šimíček, Cudzik, Žiga, V. Kováč, Ježík, Švrček, Rašovský, Pastucha. Trenéři: Radek Šmíd a Martin Rojíček.
Dnes jsme nemohli prolomit obranný val domácích celých šedesát minut, ovšem poté jsme začali dávat branky po pěkných útočných akcích a zaslouženě vyhráli tento zápas.

TJ Valašské Meziříčí - mladší žáci U13 3:4 (1:2, 1:1, 1:1) - branky FM: A. Kováč, Jiříček, M. Málek, Kaňák
Sestava FM: Dvořák, Hrubý - Žáček, Jiříček, Maléř, A. Kováč, Kaňák, Pešek, M. Málek, Šponer, Barčák, P. Němec, Štětinský, Poloch, Rek, Závada, F. Kowalczyk, Bartek. Trenéři: Lubomír Macíček, Robert Schedling a Ján Balko.

FC Hlučín - starší žáci U15 3:0 (1:0)
Sestava FM: J. Málek - J. Mikulenka (44. Mohyla), Tomančák, Mokroš, T. Hammer - M. Merta, K. Merta - Niesner (44. Packo), Šigut (51. Brojač), Zrůnek - Corriero. Trenéři: Karel Orel a Milan Šponer.
Poslední zápas v sezoně i v celé žákovské kategorii jen potvrdil kolísavou kvalitu výkonnosti většiny hráčů ročníku narození 2002. Domácí hned ve druhé minutě utkání vstřelili úvodní branku a ta v podstatě rozhodla o jeho dalším vývoji. I přes enormní snahu našich hráčů změnit stav utkání si kluci vytvořili pouze platonický tlak i územní převahu a díky nepřesnostem v předfinální, či finální, fázi, se jim nepodařilo vstřelit gól. Naopak soupeř v druhé půli udeřil dvakrát z větší vzdálenosti a zaslouženě plně bodoval.

FC Hlučín - starší žáci U14 1:4 (0:1) - branky FM: Chalachan 2, Marciňa, Jurga
Sestava FM: Kavka (36. Müller) - Cempírek, Klimeš, Březina (36. Murín), Šilák(36. Vyvial),Jurga, Chalachan, Rehwald, M. Mikulenka, Marciňa (36. Šeba), Bongilaj (36. Kulhánek). Trenéři: Karel Maceček a Josef Bardoň.V posledním zápase sezony jsme podali dobrý výkon a po zásluze vyhráli.

mladší žáci U13 - MFK Karviná 8:3 (3:1, 0:2, 5:0) - branky FM: M. Málek 3, M. Mikulenka 2, Pešek, Jiříček, Šponer
Sestava FM: Hrubý, Dvořák - Žáček, Jiříček, Maléř, Kaňák, M. Mikulenka, Pešek, M. Málek, F. Kowalczyk, Šponer, Závada, Barčák. Trenéři: Lubomír Macíček, Robert Schedling a Ján Balko.
Dnes jsme hráli proti velmi kvalitnímu soupeři, který se oproti poslednímu vzájemnému zápasu hodně zlepšil. Karvinští chtěli hrát fotbal. Kluci se snažili a v první třetině jsme se dostali do vedení a hru kontolovali. Ve druhé třetině zápasu se nám přestalo dařit proměňovat šance a na některých hráčích se to projevilo horším výkonem a soupeř toho využil srovnáním stavu na 3:3. Ve třetí třetině už ale kluci hráli podle našich představ a soupeře přehráli.

mladší žáci U12 - MFK Karviná 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) - branky FM: D. Němec, Kunčík, Rašovský
Tímhle vítězstvím se stali naši nejmladší žáci celkovým vítězem SpSM v kategorii U12.
Sestava FM: Řeha, Mařík - Kunčík, Rašovský, Kuboš, Jedlička, Konečný, Krejčí, Míček, V. Kováč, Ježík, D. Němec, Pastucha, Žiga, Hlosta, Šimíček, Švrček, Cudzik. Trenéři: Radek Šmíd a Martin Rojíček.