FC Zlín - FK Frýdek-Místek 2:5

28.kolo (27.4.2019) | Areál Vl. Marečka
FC Zlín - FK Frýdek-Místek
2:5

David Stachovec (trenér Frýdku-Místku): ​Po úterním nevydařeném utkání proti Vitkovicím jsme dnes zavítali do Zlína, kde jsme si potřebovali proti výbornému soupeři zvednout sebevědomí. Jsme rádi, že kluci opravdu do zápasu vlétli a po výborném a hlavně rychlém začátku na obou stranách se nám podařilo během dvou minut vstřelit dva góly po individuálních příležitostech Michalíka a Švrčka, které bych chtěl za dnešní výkon pochválit. Díky své bojovnosti a důrazu okořenili svůj výkon oba dvěmi brankami. Po vstřelených gólech jsme bohužel polevili a výborně, hlavně rychlostně hrající Zlín, svůj výkon okořenil kontaktním gólem. O pár minut později si svým důrazem navíc vybojoval pokutový kop, který naštěstí neproměnil a my z následného útoku zvýšili na 3:1. Ve druhém poločase soupeř vše soustředil do útoku a my jsme po výborných akcích zvyšovali na 4:1. Za dnešní výkon chceme kluky pochválit a věříme, že si tento výkon přenesou do dalších utkání.