FC Viktoria Přerov - FK Frýdek-Místek 2:6

27.kolo (15.5.2019) | Přerov
FC Viktoria Přerov - FK Frýdek-Místek
2:6

David Chuda (trenér Přerova): Ze začátku utkání jsme měli velké štěstí, protože soupeř mohl jít z velkých šancí do vedení. Nedal, a tak jsme trestali překvapivě my. To nám vlilo krev do žil. Najednou jsme byli tomuto skvělému soupeři rovnoceným protivníkem. Škoda, že jsme nevyužili některou ze svých dalších šancí. Druhá třetina byla také velmi dobrá, šance byly na obou stranách, a i když Frýdek nejprve vyrovnal, hned poté jsme ze standardní situace přidali další gól a k překvapení všech jsme opět vedli. Měli jsme další dvě 100% šance, které jsme bohužel nevyužili a tak soupeř trestal. Třemi góly na 2:4 se uklidnil. Do poslední třetiny jsme šli s tím, že tento parádní výsledek udržíme, což se nám povedlo, protože jsme inkasovali pouze dvakrát. Konečný výsledek 2:6 je perfektním počinem, který ocenil i hostující trenér. Jen pro srovnání, na podzim jsme ve Frýdku prohráli 15:0. Frýdek má jeden z nejlepších týmů v republice a my určitě neudělali ostudu.

Petr Vokoun (trenér Frýdku-Místku): Třetí utkání v pořadí, co se nám herně moc nevyvedlo. Bohužel nám zase chyběla fotbalová kvalita a opět ta chuť hrát a bavit se fotbalem. Nevíme, co se s námi děje. Není to pohoda, neuvědomujeme si, že fotbal je týmový sport a hrajeme si na inviduality. U dalších chybí zase větší odvaha a sebevědomí. Pereme se sami v sobě, a sami musíme z toho ven.