1.FC Slovácko - FK Frýdek-Místek 5:0

(19.1.2020) |
1.FC Slovácko - FK Frýdek-Místek
5:0

Karel Orel (trenér Frýdku-Místku): I přes důrazné upozornění před zápasem o důležitosti vstupu do začátku utkání s takto kvalitním soupeřem, hráči jakoby ani nevnímali pokyny a informace a dvěma naivními ztrátami míče jsme Slovácku už ve čtvrté minutě darovali vedení 2:0. V 16 minutě domácí přidali třetí branku a defacto bylo o osudu utkání rozhodnuto. Naštěstí jsme se následně trochu vzpamatovali a hráli do poločasu trochu zodpovědněji. Ovšem Slovácko bylo velmi silné na míči, výborně kombinovalo a vytvářelo si hodně střeleckých příležitostí a ve druhém poločase přidalo ještě dvě branky. My jsme se ve druhém poločase taky dostali do dvou vyložených brankových situací, ovšem Rimmel a ani Stareček je nedokázali využít.