WSP Odra Wodzisław Śląski - FK Frýdek-Místek 0:3

(26.2.2022) | Odra Wodzislav Slazski
WSP Odra Wodzisław Śląski - FK Frýdek-Místek
0:3

Odra Wodzisław byla po většinu zápasu zatažena na vlastní polovině v hlubokém bloku, takže utkání se neslo v duchu dobývání branky soupeře ze strany Lipiny. „Mohli jsme si tak vyzkoušet jiné věci než v minulých zápasech,“ poznamenal trenér FK Frýdek-Místek Robert Pištěk.

Už v prvním poločase nedali valcíři dvě vyložené šance. Bez branek však první půle neskončila. Lipinu poslal do vedení Tomáš Hykel, který se trefil ve 29. minutě.

Ve druhém poločase pokračovala Lipina v aktivním pojetí hry, kdy držela míč na svých kopačkách. Gólově svou převahu vyjádřila v 53. minutě, kdy Marián Kovařík vypíchl míč soupeři při jeho kombinaci v obraně. Následně obešel brankáře a zvýšil na 2:0. Třetí gól pak přidal Denis Nieslanik, který si v 85. minutě naběhl na přední tyč na přízemní centr, který špičkou umístil do branky soupeře.

Lipina si tak na závěr zimní přípravy připsala přesvědčivé vítězství nad Odrou Wodzisław. Polského soupeře přehrála poměrem 3:0.