FK Frýdek-Místek - Slezský FC Opava 1:1

23.kolo (22.4.2023) | Stovky
FK Frýdek-Místek - Slezský FC Opava
1:1

Ve 23. kole MSDL se proti sobě utkala dvě mužstva, která jsou hlavními adepty na postup. Frýdeckomístečtí mladíci si v prvním půli tohoto důležitého utkání vytvořili několik šancí, ale ani jedna neskončila brankou. Ve druhé části zápasu převzala Opava iniciativu a v 75. minutě se dostala do vedení po krásném přímém kopu Matěje Krömera. V závěru utkání si Lipina vytvořila velký tlak a v 89. minutě získala pokutový kop. Ten si vzal na starost David Berek a nemýlil se.

Frýdek-Místek tak s Opavou remizoval 1:1 a udržel si jedenáctibodový náskok na dnešního soupeře. Každým zápasem je blíž a blíž postupu do celostátní dorostenecké ligy, která se na Stovkách hrála před pěti lety.

Roman Vojvodík (FK Frýdek-Místek): „Dnešní utkání splňovalo ty nejvyšší parametry. V první půli jsme měli víc ze hry my a ve druhé soupeř. Spravedlivá dělba bodů. Kluci dnes dřeli a patří jim velká pochvala.“