FK Frýdek-Místek - Staré Město 2:3

(3.2.2018) | Stovky UT
FK Frýdek-Místek - Staré Město
2:3

K utkání s muži Starého Města jsme nastoupili v kombinované sestavě se sedmi hráči z U17, jelikož jsme kvůli nemoci a zraněním postrádali spoustu našich hráčů. Do utkání jsme ale vstoupili aktivně, kluci byli v pohybu, dobře kombinovali a soupeře jsme kromě dvou šancí a gólu do ničeho nepouštěli. V 15. minutě jsme šli do vedení po pohledné akci, kdy Zima poslal centr z pravé strany a Blahuta pěknou hlavičkou otevřel skóre zápasu. O osm minut později bylo po centru z levé strany srovnáno. Ihned po inkasovaném gólu jsme však měli opět o gól navrch, když Blahuta získal míč po napadání a svůj sólový nájezd proměnil - 2:1. Ještě do poločasu jsme se dostali do několika slibných šancí, ale nedokázali jsme z toho nic vytěžit.
Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit opět aktivně, což se nám dařilo do 55. minuty. Poté převzal iniciativu soupeř a začal nás přehrávat. Spoustu míčů jsme ztráceli a dostávali jsme se pod tlak. Špatně jsme řešili přechodovou fázi po zisku balónu, docházelo ke zbytečným ztrátám a soupeř nás přehrával až do konce zápasu. Z tlaku pak vyplynuly dvě branky v naší síti.