FK Frýdek-Místek - FC Hlučín 0:14

21.kolo (14.4.2018) | Stovky
FK Frýdek-Místek - FC Hlučín
0:14

Miroslav Onufer (trenér Frýdku-Místku U18): Z naši strany to bylo dnes hodně nepovedené utkání. Od začátku jsme svými hrubkami v defenzívní činnosti nabídli soupeři několik šanci ke skórování a ten snad každou nabídnutou využil. Po šesté brance naše hra začala být chaotická a až do konce to byla v našem podání fotbalová křeč.

Jaroslav Daniš (trenér Hlučína U19): Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně. Soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu a už v první 5-ti minutovce jsme si připravili tři velmi dobré příležitosti, bohužel jsme je neproměnili. První branku jsme vstřelili ve 12. minutě po rohovém kopu, který zahrával Dočkalík a hlavou přesně zakončil Plhák. Během dalších 10-ti minut jsme přidali dvě branky po střelách Mikoláše a Bílého a tím jsme odpor soupeře definitivně zlomili. Do druhého poločasu jsme šli s vedením 5:0 a hned ve 48. minutě doklepl míč do branky Hommes a soupeř se úplně rozsypal. Zbytek zápasu byl už jen otázkou skóre. Chválím borce za velmi dobrou hru, chuť hrát aktivně a dávat branky až do konce zápasu.