SK HS Kroměříž B - FK Frýdek-Místek 2:2

3.kolo (19.8.2018) | Kroměříž
SK HS Kroměříž B - FK Frýdek-Místek
2:2

Brankář Müller zažil povedenou neděli. Nejprve pomohl ve druhé půli udržet vedení U18, poté zářil i v utkání U16. Především v první půli měl plné ruce práce. Nestačil jen na fantastickou střelu Lejsala, která zaplula přímo do šibenice. Do druhého dějství už nastoupili na naší v poli i hráči, kteří vypomáhali v předchozím zápase U18 a vývoj utkání se začal otáčet. Nakonec z toho byla remíza 2:2. Bod vystřelil skvělým sólem Honza Marciňa.

Milan Šponer (trenér Frýdku-Místku): Na vyprahlém hřišti v Kroměříži jsme předvedli poměrně solidní bojovný výkon a nebýt několika nedůsledností v defenzivě, mohli jsme pomýšlet i na plný bodový zisk. Velkou parádu pak na závěr předvedl Honza Marciňa v podobě sólového průniku přes půl hřiště, který zakončil vyrovnávacím gólem.