FK Frýdek-Místek - FK Hodonín 6:2

8.kolo (7.10.2018) | Stovky
FK Frýdek-Místek - FK Hodonín
6:2

Vlastimil Polák (Hodonín): Začátek dalšího mistrovského utkání nám vyšel náramně a téměř po rozehrávce a přihrávce Charváta otevřel Jandásek skóre zápasu. Bohužel nám vedení dlouho nevydrželo a domácí ve 13. minutě vyrovnali na 1:1. Po této brance domácí převzali iniciativu a diktovali tempo zápasu. Největší šance však měli po standardních situacích, při kterých jsme byli málo důrazní, a to se nám ve 28. minutě vymstilo, když se domácí dostali do jednobrankového vedení. Druhou půli jsme začali velmi špatně a ve 41. minutě domácí navýšili vedení o dvě branky. O šest minut později se Jandásek dostal do brejku a snížil na rozdíl jediné branky. Škoda jen, že nám nadšení ze snížení nevydrželo dlouho. V 53. minutě nás opět srazila individuální chyba v obranné činnosti a domácí znovu navýšili skóre. Za stavu 4:2 jsme promarnili šanci Pelikánem na snížení a soupeř opět trestal. V závěru utkání jsme se dopouštěli čím dál víc individuálních chyb a důrazní domácí toho náležitě využili a potrestali nás další brankou. Naše individuální chyby v obranné činnosti nás stály lepší výsledek.