FK Frýdek-Místek - SK Hanácká Slavia Kroměříž 3:3

(22.7.2018) | Lískovec
FK Frýdek-Místek - SK Hanácká Slavia Kroměříž
3:3

Utkání v Lískovci se hrálo delší dobu bez branek. Skóre otevřel až ve 20. minutě Mikulenka. Lipina pak první půli gólově dominovala, byť Kroměříž dokázala snížit na 2:1. Nicméně Mikulenka nám dal svým druhým gólem v utkání opět jistotu dvoubrankového náskoku. V druhém dějství jsme mohli svůj náskok ještě navýšit, své šance jsme ovšem neproměnili, krom branky, která nebyla uznána pro ofsajdové postavení. A tak trestala Kroměříž. Té se povedlo vyrovnat v samotném závěru utkání. Krátce vyrovnání totiž přišel konečný hvizd.

Lubomír Macíček (trenér Frýdku-Místku): V dnešním zápase jsme nastoupili v hodně kombinované sestavě. Každý z kluků v tomto zápase ukázal, co od nich můžeme očekávat. Své silné i slabé stránky. Bylo vidět, že je to první utkání v nové sezoně, a to na obou družstvech. Nás mohou mrzet neproměněné gólové šance.