FK Frýdek-Místek - SK Hanácká Slavia Kroměříž 10:0

(22.7.2018) | Lískovec
FK Frýdek-Místek - SK Hanácká Slavia Kroměříž
10:0

Pokud se nesl zápas U15 s Kroměříží ve vyrovnaném duchu, U14 nad Hanáky jasně dominovala od první minuty. Svěřenci trenéra Radka Šmída přikovali soupeře na vlastní polovině a stav po první půli 3:0 byl ještě milosrdný. V druhém dějství už se ovšem gólosroj mladých Valcířů rozjel naplno a nastříleli dalších sedm gólů, čímž skóre zaokrouhlili na hrozivých 10:0. Ondřej Švrček si připsal čtyři přesné trefy, v roli asistenta se parádně představil čtyřmi gólovými pasy Denis Rašovský. Až v závěru utkání musel řešit i sporadickou možnost Korměříže brankář Dudek.

Radek Šmíd (trenér Frýdku-Místku): Dnes jsme si zahráli první přípravný zápas ve starších žácích a výsledkově můžeme být spokojeni. I přesto nám ale tento zápas ukázal momenty, na kterých se musí pracovat, ať už individuální herní činosti, tak i týmová hra na velkém hřišti. I tak byly v utkání vidět momenty, na které se dalo s radostí koukat, ale to je teprve začátek. Teď nás čeká velmi kvalitně obsazený turnaj v Hradci Králové, na který se těšíme a věříme v kvalitní konfrontaci.