FK Frýdek-Místek - SK Sigma Olomouc 1:5

(23.2.2019) | Stovky UT
FK Frýdek-Místek - SK Sigma Olomouc
1:5

Robert Schedling (trenér Frýdku-Místku): I přes výši porážky kluci zaslouží pochvalu. Především za to, že jde na nich vidět, jak se postupně adaptují na fotbal na velkém hřišti. Určité pokroky v naší hře byly, na soupeře, jakým však Sigma je, to ale nestačilo.

trenér Sigmy Olomouc: V průběhu celého utkání jsme dominovali. Většinu času jsme byli na míči a slabšího soupeře téměř k ničemu nepustili. S výjimkou 10-15 minut ve druhé půli. Gól jsme dostali z přímého kopu. Pozitiva - komunikace, využívání prostoru na velkém hřišti v některých pasážích, dostávání se do šancí. Negativa - otáčení hry, když byla zavřená jedna strana, časté ztráty, přepínání po zisku, neproměňování šancí. S plněním úkolů jsme tedy byli spokojeni částečně.