FK Frýdek-Místek - SK Hanácká Slavia Kroměříž 4:0

18.kolo (30.3.2019) | Stovky
FK Frýdek-Místek - SK Hanácká Slavia Kroměříž
4:0

Karel Orel (trenér Frýdku-Místku): Vítězství zasloužené, ale nerodilo se vůbec lehce. Už ve 3 min. jsme šli do vedení, kdy Zrůnek prostřelil brankáře Kroměříže a vypadalo to nadějně. Ovšem soupeř se nezalekl, hrál velmi dobře, byl silný na míči, pohyblivý, zdravě agresivní a vytvořil si 2-3 nebezpečné situace před naší bránou, které naštěstí neproměnil. My jsme zbytek poločasu působili dost nevýrazně, bez nějaké velké herní aktivity a hlavně řešení předfinální a finální části hry se nám moc nedařilo. Tak jako v předchozích zápasech jsme o vítězství rozhodli ve 2.poločase. Hned v úvodu jsme vtřelili Kubou Cempírkem druhý uklidňující gól, zvýšili jsme aktivitu a vytvářeli si zajímavé herní situace na polovině soupeře směřující k ohrožení branky. I přes neproměněnou penaltu jsme další dvě takové příležitosti dokázali Marciňou a znovu Zrůnkem proměnit a výsledek navýšit na konečných 4:0.