FC Zbrojovka Brno B - FK Frýdek-Místek 7:1

19.kolo (7.4.2019) | Mokrá Horákov
FC Zbrojovka Brno B - FK Frýdek-Místek
7:1

Jaroslav Borák (trenér Zbrojovky Brno B): Dnešní zápas jsme měli herně pod kontrolou, kluci byli velmi pracovití v obou fázích hry a do utkání vnesli každý svou individuální kvalitu. Motivací navíc bylo zastavit rozjetého soupeře, který deset utkání neprohrál. Chlapcům se to podařilo dominantním způsobem.

Karel Orel (trenér Frýdku-Místku): ​Vstup do obou poločasů byl z naší strany tragický, z prvního nákopu a první akce jsme vždy dostali branku. V prvním poločase jsme ještě dokázali odpovědět po hezkém vysunutí Zrůnka a vyrovnali. Zdálo se v průběhu dalších asi patnácti minut že můžeme Brnu úspěšně konkurovat, měli jsme 2-3 zajímavé útočné pokusy, ale bez patřičného důrazu v koncovce. A technicky, kombinačně a dynamicky velmi silný soupeř nás postupem času začal přehrávat. Do poločasu vstřelil dvě branky a druhý poločas zcela ovládl. Nutno říct, že jsme mu to svým výkonem a individuálními chybami hodně ulehčili. Oproti předcházejícím zápasům dnes nebylo mnoho hráčů, kteří by snesli alespoň trochu přísnější měřítko jejich výkonnosti.